Чистка обличчя і пілінг - це 2 процедури, які діють на шкіру по-різному.
Тому вони і мають різний результат після, розповіла косметологиня Тетяна Моторіна в Instagram.
Фахівчиня пояснила, яку процедуру краще обрати і які у них призначення. За її словами, чистка збільшує ефективність усіх подальших процедур, тому що утворюються чисті пори, шкіра дихає. Це не естетична, а більш гігієнічна необхідність.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Висипання на шкірі можуть спричиняти погані звички
Частота проведення процедури залежить від типу і стану шкіри, виду чистки, правильно підібраного домашнього догляду, харчування, шкідливих звичок. Збільшити час між чистками можна завдяки курсу пілінгів.
Косметологиня пояснює, що під час хімічного пілінгу видаляють верхні шари шкіри, і надалі вона оновлюється. Процедура підвищує тонус шкіри, вирівнює її рельєф, покращує якість, розгладжує зморшки. За допомогою пілінгу можна позбутися й інших неприємностей: зайвого саловиділення, пігментації, постакне тощо.
⠀
Якщо є показання, то ці 2 процедури треба робити разом, тобто після чистки відразу пілінг. Це означає, що пілінг не може замінити чистку, і навпаки, але вони працюють відмінно в дуеті.
Щоб шкіра була сяючою та здоровою, недостатньо використовувати пінки, ексфоліанти (засоби для відлущення та очищення шкіри) та масажери для обличчя. Краще не використовувати спонж для вмивання. Їх неможливо повністю продезінфікувати. Тож бактерії і бруд, які залишаться всередині спонжа, потраплять на шкіру і в пори. Через це виникатимуть почервоніння.
Коментарі