Іноді вкладання волосся можуть зробити його ламким, безбарвним чи спричинити випадіння.
Дерматологи кажуть: волосся можна травмувати, якщо надто сильно витирати його рушником після миття, пише American Academy of Dermatology.
Фахівці пояснюють, що вологе волосся еластичніше і схильне до випадіння. Краще його обережно загорнути в рушник чи дати висохнути в природний спосіб. Для гарного вигляду волосся не треба розчісувати, коли воно мокрі, бо це підсилює ламкість. Але якщо воно кучеряве від природи, то розчісувати треба саме вологим.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волосся стає густим і довгим завдяки спеціальному масажу
Не варто надто часто й інтенсивно розчісувати волосся впродовж дня. Краще скоротити використання засобів для укладання: гелі, спреї, лаки. Якщо розчісувати після стайлінгу, то волосся ламатиметься. Перед укладанням варто дати волоссю висохнути у природний спосіб. Тому треба менше користуватися феном упродовж тижня.
Вирівнювач важливо використовувати на сухому волоссі. І він має бути слабко або середньо нагрітим. І не частіше ніж через день. Плойку не треба довго тримати на волоссі, лише кілька секунд. Надто високі температури пошкодять будь-яке волосся.
Не треба також постійно заплітати волосся в коси, хвости чи нарощувати його. Такі зачіски тягнуть волосся й можуть спричинити ламання чи постійне випадіння.
Рано чи пізно в усіх з'являється сивина на волоссі й кожен хоче цей процес відтермінувати. Чому так відбувається та як боротися з проблемою. Сивина - це індивідуально. У причинах її появи варто брати до уваги як спадковість, так і особливості організму. Але якщо помітили сиву волосину, то не треба її висмикувати, сподіваючись, що більше не виросте. Краще звернутися до фахівця. Завдяки йому можна виявити причину, якщо це рання сивина, і зупинити проблему.
Коментарі