Компанія Ford на Чиказькому автосалоні представила практичне навісне обладнання для Ford F-150, яке перетворює потужний пікап в повноцінний снігоприбиральний комбайн.
Пристрій протестовано в реальних умовах. Він буде доступним для установки на всі F-150 2015 модельного року в авторизованих сервісних центрах Ford цієї осені.
Відвал для прибирання снігу, поворотні та нагинаючі тяги і додаткове освітлення в цілому важать трохи більше 200 кілограмів; управління здійснюється з салону, де встановлюються відповідні кнопки.
У Ford пояснили, що перетворити в бульдозер можна F-150 з будь-якою довжиною кабіни (Regular, SuperCab і SuperCrew) і з будь-яким рівнем комплектації, але з одним обмеженням: привід пікапа може бути тільки повним, а мотор - найпотужнішим 5,0-літровим V8. При цьому навіть з ним в момент включення режиму снігоприбирання автоматика буде "гасити" додаткові джерела споживання енергії, такі, як кондиціонер або освітлення салону.
Ford обіцяє, що "тракторний" F-150 впорається з кучугурами навіть в Баффало, штат Нью-Йорк, де замети цієї зими досягли 1,3 метра.




















Коментарі