середа, 17 вересня 2014 15:35

Ford представив оновлені компактвени C-Max і Grand C-MAX
9

Компанія Ford представила оновлений компактвен C-Max, який дебютує на Паризькому автосалоні.

Невеликий сімейний автомобіль в п'яти - і семимістній версії Grand C-MAX перейняв основні дизайнерські рішення від рестайлінгових хетчбеків Focus і Fiesta.

Автомобіль отримав велику радіаторну решітку нової форми і перероблені фари головного світла з LED-компонентами. На кормі трохи змінили двері багажника і бампер, а також допрацювали задні ліхтарі. Закріплять зовнішні оновлення легкосплавні диски нової конструкції і розширена гамма кольорів обробки кузова.

Салон тепер краще ізольований від шуму і вібрацій, завдяки тому, що американські інженери використовували потовщені скла, тепловий екран з акустичним захистом в моторному відсіку і нову обшивку в кабіні. В салоні автомобіля також покращилася якість матеріалів обробки, з'явилася інформаційно-розважальна система SYNC 2 з 8-дюймовим сенсорним екраном, через який водій отримує доступ до різного бортовому обладнанню .Оновлений Ford C-Max також отримав підігрів рульового колеса, функцію обмеження різних можливостей MyKey і сталеві накладки дверних порогів.

Топові комплекатции зможуть похвалитися адаптивними ксеноновими передніми фарами, системою допомоги при парковці, системою запобігання зіткнень і системою моніторингу перпендикулярно рухомого транспорту при їзді заднім ходом. Компактвен має вдосконалену систему рульового управління і перенастроюючу підвіску.

Лінійка силових агрегатів включає бензинові мотори EcoBoost об'ємом 1,0 і 1,5 літра. Потужність менш об'ємного двигуна дорівнює 100 або 125 кінським силам, в той час як більш об'ємний агрегат розвиває 150 або 180 коней. Дизеля TDCi представлені 1,5-літровим 120-сильним агрегатом і 2,0-літровим двигуном, що забезпечує 140 або 163 кінські сили. 

Зараз ви читаєте новину «Ford представив оновлені компактвени C-Max і Grand C-MAX». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути