Олексій Ганшина створив машину вагою 34 кілограми і довжиною 2,6 метра. Тут немає металевих деталей, навіть гвинтиків і гайок. Натомість пластикові труби з'єднав за допомогою скотчу. Корпус не з пластику, як видається на перший погляд. А також зі скотчу та меблевої плівки. Корпус овалоподібної форми, ззаду невеличкий багажник, замість двигуна — звичайні педалі
Це експериментальний зразок. Олексій випробовує його, об'їжджає на дорогах і вже думає над вдосконаленням.
"В основі конструкції старий триколісний велосипед — трайк. А решта — моя фантазія та 3D-проекція. Знайомі бідкаються мало не щодня, мовляв, пальне дорожчає, їздити легковиком — витратно для сімейного бюджету, а ремонтувати — і поготів. Я ж лише всміхаюся й тисну на педалі".
Скотчмобілеві не потрібні ні бензин, ні електрика, та й обслуговувати його досить дешево. Оптимальна швидкість руху — 25 кілометрів за годину, а максимальна — до 50.
Читайте також: Екомобілі Nissan працюватимуть на спирті
"Автомобілів нині багато. Навіть крутих. А мій скотчмобіль — ексклюзивна модель. Не всі вірять, що справді зробив зі скотчу та меблевої плівки. Відтак мацають руками, зазирають у кабіну, охають та ахають від подиву".
Коментарі