Один мільярд гривень потрібен департаменту ДАІ для того, щоб "заробити" для держави додаткові 20 мільярдів гривень на рік. Стільки грошей, за розрахунками відомства, принесуть у скарбницю спіймані на камеру автомобілісти-порушники.
Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів начальник ДАІ Анатолій Сіренко.
Мільярд з держбюджету необхідно виділити для впровадження системи автоматичної фотофіксації порушень правил дорожнього руху. За словами начальника Департаменту ДАІ Анатолія Сіренко "ці кошти можна буде повернути до держбюджету за два місяці. Для того, щоб фотофіксація почала працювати в Україні, нам потрібно перекрити 2 тис. напрямків. Мається на увазі не дві тисячі камер, а саме напрямків".
Крім наповнення казни, запровадження чергового технічного засобу контролю за порушниками є ще одна важлива і благородна мета: позбавлення від корупції і хабарництва у відносинах між водіями і автоінспекцією.
"Я за те, щоб не було контакту "водій - інспектор". Не буде контакту - не буде корупції. Я за фотофіксацію і я хочу, щоб система була впроваджена в найближчим часом. Впровадження системи - процес тривалий. Потрібно починати з пілотних проектів у великих містах", - стверджує керівник ДАІ.
Нагадаємо, що закон про "листи щастя" був прийнятий 16 січня 2014 року, а 28 числа був скасований. Однак через пару днів проект повернули в парламент.
Коментарі
2