пʼятниця, 01 серпня 2014 01:03

Ліга Європи: "Зоря" не втримала перемоги, "Чорноморець" програв у Хорватії

tfile.me

Луганська "Зоря" не змогла переграти на своєму полі норвезький "Мольде" в рамках третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, повідомляє "Сегодня".

В середині другого тайму капітан команди Микита Каменюка розкішним ударом в дев'ятку воріт норвежців відкрив рахунок у матчі.

Однак за дві хвилини до кінця поєдинку "Мольде" зусиллями 16-річного Свендсена встановив остаточний рахунок у матчі - 1: 1.

Матч-відповідь відбудеться 7 серпня в Норвегії.

Одеський "Чорноморець" поступився хорватському "Спліту". "Моряки" розпочали поєдинок активніше від господарів, проте в середині першої половини гри змушені були діставати м´яч із сітки власних воріт - відзначився Рог.

Ще до перерви Роман Григорчук змушений був зробити дві заміни - через важке поле і надто жорсткі дії суперника не змогли продовжити гру Балашов і Шиндер.

Другий тайм розпочався зі швидкого гола хорватів - цього разу одесити залишили без нагляду у власній штрафній Бельє, який головою відправив круглого в сітку воріт Безотосного.

"Чорноморець" всіма силами пішов вперед, але відігратися не зумів.

Матч-відповідь відбудеться 7 серпня в Одесі.

Зоря Україна - Мельде Норвегія 1: 1 (0: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 - 62 Каменюка, 1: 1 - 89 Свенссен.

Зоря - Сантіні, Білий, Ігнятієвіч, Вернидуб, Караваєв (Писко, 76), Худзік (Малиновський, 59), Чайковський, Грицай, Каменюка, Хомченовський, Будковський (Любенович, 46).

Мельде - Нюланн, Форро, Флу, Тойвіо, Берг Хестад, Діуф (Свенссен, 68), Сінгх, Габрільсен, Агналдо (Ліннес, 84), Ельюнуссі, Чима (Хойланд, 75).

Попередження: Худзік (15), Тойвіо (23), Чима (31), Берг Хестад (85).

Спліт Хорватія - Чорноморець Україна 2: 0 (1: 0, 1: 0)

Голи: 1: 0 - 25 Рог, 2: 0 - 48 Белль.

Спліт - Вукович, Ругашевіч, Глумац, Главіна (Ерцег, 75), Галовіч, Рог, Радотич, Дуймович, Видович, Белль (Багаріч, 66), М. Біліч (Роце, 88).

Чорноморець - Безотосний, Кутас, Тейку, Опанасенко, К. Ковальчук (Гречишкін, 76), Аржанов, Гай, Сіваков, Балашов (Данченко, 37), Шиндер (Діденко, 41), Фомін.

Попередження: Багаріч (71), Сіваков (72), Аржанов (85), Ругашевіч (86).

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи: "Зоря" не втримала перемоги, "Чорноморець" програв у Хорватії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua