четвер, 24 квітня 2014 19:19

"Дніпро" обіграв у гостях "Говерлу", Юрій Вакс не зарахував господарям гол

Вакс знову відсудив зі скандалом. Фото: tsn.ua

"Дніпро" здобув перемогу в Ужгороді над "Говерлою" у матчі 20-го туру Прем'єр-ліги України - 2:0.

Господарі прогнозовано сконцентрувалися на захисті своїх воріт, відповідаючи небезпечними контрвипадами. Наприкінці першого тайму господарі зуміли забити, але Юрій Вакс гол не зарахував, зафіксувавши сумнівний офсайд. Не менш резонансний епізод стався і в другому таймі. Вийшовши на заміну Кравченко одразу ж виклопотав пряму червону картку. При цьому жодних дій півзахисник "Дніпра" не робив. Мабуть, був покараний за розмови. Однак дніпропетровці одразу ж зуміли двічі забити в меншості. Коноплянці вдався підступний удар з дальньої дистанції. Потім він же кинув у прорив Маттеуса, який вивів на удар по порожніх воротах Джуліано.

Перемога дозволила "Дніпру" зберегти шанси на те, щоб зрівнятися з лідируючим "Шахтарем" за рівної кількості матчів. Зараз дніпропетровці відстають на три при одній грі в запасі.

"Говерла " (Ужгород ) - "Дніпро " (Дніпропетровськ ) - 0:2

Голи: Коноплянка 64 , Джуліано 90 +5

"Говерла ": Шевченко , Шарпар , Фещук , Шацьких ( Ле Таллек 73 ) , Хомин ( Трухін 72 ) , Акакпо , Кочіш , Люлька , Лисицький , Буяльський , Орос ( Перейра 18 )

"Дніпро": Бойко , Матеус , Федецький (Селезньов 46 ) , Ротань (Кравченко 59 ) , Дуглас , Зозуля , Стрініч ( Кулаков 46 ) , Коноплянка , Джуліано , Канкава , Мазух

Попередження: Кочіш 54 , Перейра 90 +1 - Коноплянка 53 , Канкава 59

Вилучення: Кравченко 61

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" обіграв у гостях "Говерлу", Юрій Вакс не зарахував господарям гол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua