воскресенье, 21 марта 2010 13:56

Тягнибок намекнул, что по Табачнику тюрьма плачет

Тягнибок намекнул, что по Табачнику тюрьма плачет

Акции против министра образования и науки Дмитрия Табачника будут продолжаться постоянно и в различных формах. Такой человек не может управлять образовательным ведомством.

Об этом в комментарии Gazeta.ua заявил лидер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Это очень одиозная фигура. Этот человек позволяет себе высказывания, в отношении которых в других странах открывают уголовные дела за разжигание межнациональной розни. Его рассказы о том, что он говорил во время избирательной кампании это одно, а в ранге министра уже другое, - просто смешные и циничные", - считает Тягнибок.

По его словам, это будут студенческие и общественные акции неповиновения, сборы подписей, флэшмобы и т.д.

"Только постоянное давление на власть может это реализовать. Шансы на его отставку нас меньше всего волнуют. Нас интересует только то, будет ли это поддержано общественностью", - отметил он.

Тягнибок считает, что извинения Табачника за свои предыдущие высказывания будет недостаточно, чтобы прекратить выступления против него.

"Я не думаю, что этого будет достаточно. Однако извиниться он в любом случае должен, причем не за одну фразу. За все, что касается галичан, малороссов, великороссов", - сказал лидер "свободовцев".

По убеждению Тягнибока, Табачник давно проявил себя как украинофоб.

"Теперь этот человек будет учить наших детей - главный педагог Украины", - возмутился он.

Тягнибок также предложил Табачнику извиниться за картины, которые он якобы украл во Львовской галереи.

"Пусть бы вернул их", - добавил "свободовец".

Сейчас вы читаете новость «Тягнибок намекнул, что по Табачнику тюрьма плачет». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

970

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.10.2010 20:42:30Николай178.93.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
За высказывания,которые позволяет себе этот фашистский прихвостень в любой европейской стране уже давно бы посадили. Конечно для здравомыслящих людей ,он не убедителен.Но судя по комментариям-в Украине есть и другие.Жаль,что молодые люди из-за таких моральных уродов-вырастают с чувством ненависти к другим.Этакими зомбироваными уродами... Стыдно жить в одной стране с такими...
15.04.2010 19:57:55Андрій77.52.101.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У вас дійсно дуже низбкий інтелект, я не помилився. Багато архівних документів (не всі правда) щодо цього конфлікту, спогади, мемуари в США давно опубліковані і люди можуть вільно їх читати. Так що ваші слова про секрет - ідіотські казочки. Так мені байдуже що ви там десь читали, ідьте до США і там мпокійно все читайте.
15.04.2010 15:18:36Артем91.202.111.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я так и знал, что все таки обладаете страшной тайной)) Какие люди тут оказывается со мной общаются)"тому що я бачив деякі розсекречені документи щодо цього конфлікту"(С) это здорово))вам можно только позавидовать! Есть только одно но... Я еще на нескольких форумах общаюсь с вашим братом и из 3-х человек с кем я пытался затеять дискуссию все 3-е оказывается "читали рассекреченные" или "засекреченные" документы. Занятная закономерность)По поводу второй части отвечу через пару часов, сейчас мало времени.
14.04.2010 22:04:53Андрій77.52.212.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мені є про що писати, Артем, просто набридло читати ваші фантазії і казочки. Всі ваші відповіді - це одні фантазії і не більше. Повірте, я конфлікт з Кубою знаю набагато краще ніж ви, тому що я бачив деякі розсекречені документи щодо цього конфлікту і можете мені навіть не намагатися писати казочки, тому в Центральному історичному архіві у Москві є спогади генерала Щетинникова про те, як Хрущов під тиском американців і під ООН прибрав ракети з Куби і читав таклж спогади американскього генерала у відставці Уільмса Джекобсона (члена Комітету начальників штабів) про те, що Кенеді казав: "ми совети дотиснемо" Так що більше питання не підіймайте, тому всі слова будуть ще одними вигадками. А щодо совкових людей в Америці і інших країнах: 1972 рік - міжнародна конференція лікарів-кардіологів у Сан-Франциско, доповіді лікарів-кардіологів з Москви (памятаю тільки рдне прізвище - Крашеннініков), спочатку американці почали надавати питання совковим кардіологам. ті не змогли відповісти, потім американці сказали що у вас немає більш серйозних наукових проблем, у нас кожний студент знає і почали демонстративно залишати зал, 1974 рік - міжнародна конференція педіатрів в Римі: там взагалі совкові лікарі почали кричати, що європейська медицина ідіотська, лайнова, що їх лікарі нічого не вміють, а італійці почали показувати свої практичні навички, а совкові лікарі стояли як барани і дивилися і тоді італійці сказали: "Нам немає про що з ним розмовляти" (ці лікарі були з Новосибірську) і пішли геть, 1977 рік - міжнародний когрес травматологів у Лондоні: теж саме: англійці казали - ваші наукові відкриття: це рівень найгіршої студентської роботи. Це була ганьба. Тільки не пишіть що знову в це не вірите. Оце відношення до совкових спеціалістів
14.04.2010 19:20:19Артем91.202.111.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
У меня складывается впечатление что вам уже просто нечего писать. Я каждое свое не согласие с вашими тезисами сопровождаю цитатами из ваших постов и отвечаю на них))) Попробуйте прочитать их. Вы же не дали не одного ответа не то, что на мои косвенные обвинения, а и на ПРЯМО поставленный и четко сформулированный вопрос. По поводу Кубы лучше не позорьтесь и постарайтесь вспомнить из-за чего начался конфликт, кто какие интересы преследовал и какая власть была.Ах, да! я забыл, у вас собственное суждение о "победах". Вот если б США установило там свое правительство, вот это была б победа. Вы извращенец. То что не было националистов у власти( и надеюсь никогда не будет) это одна из немногих побед Украины!!! Вас еще при власти не хватало. Иначе проблем было б гораздо больше. ____"Коли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхалоКоли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхалоКоли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхалоКоли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхалоКоли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхалоКоли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхалоКоли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхало"(С)__ Очередной вопрос-напишите когда это было, кто докладывал и кто деионстративно вышел. только четко и конкретно. А то фразы типа "всегда и все" не убеждают. __"До речі, я уважно читаю про пишу і що ви пишете"(с)___ попробуйте перечитывать 2-3 раза)) а то ваше "про пишу" как то слух режет...
13.04.2010 22:52:08Андрій77.52.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
І до речі, ви тут мене звинувачуєте у непатріотизмі. Але навіть не можете відповісти собі, чому я з наплювальним відношенням до України з ситою Америки повернувся до України працювати. Мозок у нас дуже слабо розвинутий, елементарних речей не розуміє. Куди ж нам, ми ж тільки розповідати казочки і фантазувати вміємо, накшалт "якщо воно булоб..."
13.04.2010 22:47:39Андрій77.52.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ви, Артем з Одеси постійно нагадуєте що події, про які всі знають, а ви тут фантазуєте, невідомо навіщо. Ці слова "Значит этот способ действует" це глупа маячня. Хто програв у Карибському конфлікті? США? ДТоді не було війни, тому не США свої ракети з Куби зняли, а хто? Чи ви з місяця тільки вчора впали?! Дуже сильно тоді прислухалися до думки срср, наївний наш!!! Я не гірше за вас знаю хто і що обіцяв України. Так от проблема України з 1991 року полгяає в тому, що при владі не було націоналістів, які б примусили поважати Україну в світі, а тих політичних повій, які були при владі. Я тут бачу тупенького брехуна, який під срср хочбув за кордоном (хоча не дуже вірю), він хоч ви років 5-7 не пожив ані у США, ані в ьудь-якій країні Західної Європи, тому тут пише свої ідіотські фантазії. Під час срср, у США від слова "soviet" люди блювалися і казали "shit", практично те саме і у Європі і я тут ні дочого. Коли наші вчені робили дововіді на семінарах, американці демонстративно підводилися і йшли геть, італійці сміялися, а британці казали: що це приїхало. Так що нажаль це правда, навіть якщо вона вам і не подобається, навіть під час перебудови горбачовського, до наших туристів було дуже погане ставлення. Так що не фантазуйте. А зараз ставлення не краще, тому що ми для них совок і не краще. До речі, я уважно читаю про пишу і що ви пишете, особливо ваші фантазії. А поспілкуйтеся з юристами, дізнайтеся правду, замість того щоб тут фантазії і казочки писати. Практично все що ви пишете, це плід вашої хворої уяви.
13.04.2010 18:27:40Артем91.202.111.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
961. Андрій (Черкаси) 13.04.2010 10:50 Мда... С каждым постом фактов все больше и больше. Читаешь ваши посты и все сразу становиться понятно.___"А що було зробіти, "(С) __ вы не только считать, но и читать не умеете, я уже написал, попробуйте перечитать. Может со 2-го раза до вас дойдет(если нет, то попробуйте еще раз). __"Я не гірше за вас розумію, що всі ці суди - фарс понти"(С)__ если б вы это понимали, то не называли бы его "цивилизованным" и не ссылались бы на него. ___"якби срср кинув війська на кордон з будь-якої країною НАТО, то була б війна."(С)__ на Карибах небыло... несмотря на __"Стукати взуттям по столу, як робив це ідіот Хрущов"(С)__ Значит этот способ действует. А напомнить вам , знатоку международного права, как и на каких условиях Украина отказалась от ядерного оружия и кто гарантировал ей безопасность и территориальную целостность? Да, блок НАТО тоже подписывался под этим договором. Напомнить страны, которые входят в него? Если не помните, то вы как опытный пользователь думаю сможете найти в интернете. Я ж говорю, по вашей логике остров Майкан мы тоже должны уже передать Румынам? Ну-ну... Здорово вы отстаиваете интересы Украины как державы!! и я смотрю вы смелые только против слабых, а как жареным пахнет так в кусты сразу. ___"тому радянських людей вважали в світі за лайно."(С)___ вы не задумывались, что если к вам так относились, то не из-за того, что вы из СССР -а потому, что вы действительно ГАВНО? А сейчас к вам как относятся? а к вашим соотечественникам? Только перед ответом съездите к посольствам стран ЕС и там у людей спросите. Может они смогут вам обьяснить. Или когда будите на западе, спросите у простех людей, знают ли они Украину? И где это... ___"або не будуть укладені нові договори"(С)__ Перечитайте, что писал я и что написали вы... может все таки дойдет9 что б я сейчас не сыпал цитатами). И опять нет ни одного ответа...
13.04.2010 10:57:25Андрій77.52.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А до того ж, Артем з Одеси, ви умисно забуваєте про один факт, інтелектуальний наш. У часи срср Румунія мала просовковий комуняцький режим і жодних територіальних суперечок не було б, а а якби срср кинув війська на кордон з будь-якої країною НАТО, то була б війна.
13.04.2010 10:50:50Андрій77.52.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я на відміну від вас, Артем з Одеси пишу реальні факти, а ви, пробачте, але це так, тільки фантазуєте. На також на відповіли на жодне моє запитання і когось тут обвинувачуєте. Шановний, я краше ніж ви знаю про суди у Європі, так що слова "ідіот" це про вас. Я не гірше за вас розумію, що всі ці суди - фарс понти. А що було зробіти, напишіть розумненький ви наш. Стукати взуттям по столу, як робив це ідіот Хрущов?! Напишіть, якій вихід. Ви не розумієте одну просту річ, як би ви хоч трохи думали,а не просто патякали, що у цьому суді проти України практично була не тільуи Румунія, а й все ЄС. Шановний, ваші всі слова - це слова малої дитини, яка тільки що оволоділа комптером. Дібілізм що? Те, що між двома республіками срср існував адміністративний кордон чи що? А ви цього не знали, то дебилізи тоді це ви! Договір,шановний знавець не був заперечений, тому старі кордони діють, до того, часу доки вони не будуть анулювані або не будуть укладені нові договори. Так каже міжнародне право, а не ваші фантазії. Всі кордони УРСР (суходольні) ті що були з іншими країнами. та іншими республіками залишилися такими самими, теж стосується і водним кордонів. Щодо керівництва срср, там такіж ідіоти як і ви, що звикли вирішувати всі суперечливі питання такими методами, тому увесь світ і плювався від слова "срср", тому радянських людей вважали в світі за лайно. Щодо патріотизму, як ви не були придуркуватим ідіотом з курячим розумом, то зрозуміли б чому у с США, де в мене була більш оплачувана робота, карєра, дуже щасливе життя, ви не знаєте, що це таке, і повернувся жити до України. Звісно чому! Тому мені на неї наплювати. Розумієте, я на відміну від вас не клоун, і іронії не розумію
Голосов: 8759
Голосование "Умная милитаризация" от Минобороны
  • Госслужащих нужно брать на работу только после военной подготовки
  • Это должно быть одним из требований и для баллотирования в органы местного самоуправления, парламент и суды
  • Для госслужащих военная подготовка не должна быть обязательной
  • Мне все равно
Просмотреть