среда, 06 марта 2013 09:13

США обеспокоены делом Власенко

США обеспокоены делом Власенко
Фото: gazetavv.com

США выразили обеспокоенность последними событиями в украинском парламенте. Речь идет о попытке лишить мандата оппозиционных депутатов.

Госдепартамент в своем заявлении обратил внимание на дело Сергея Власенко, депутата и защитника бывшего премьера Юлии Тимошенко. Американское внешнеполитическое ведомство отмечает, что усилия для избавления Власенко его места в парламенте "как представляется, являются политически мотивированными через его связи с Тимошенко", сообщает Радио Свобода.

Госдепартамент также упомянул о случаях Павла Балоги и Александра Домбровского. Украинский суд в феврале признал недействительными полномочия этих независимых депутатов.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Ситуация вокруг "регионала" Веревского - это PR-акция "придворных технологов" - Гриценко

США призвали украинскую власть "уважать волю украинских избирателей, высказанную в октябре 2012 года на парламентских выборах" и закончить "политически мотивированное преследование лидеров оппозиции и выполнять международные обязательства относительно верховенства закона и демократии".

Сейчас вы читаете новость «США обеспокоены делом Власенко». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.08.2012 15:47:03Krass193.105.124.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А я ещё читал как по лендлизу вместе с автомобилями в комплекте шли кожаные куртки для водителей.
Так когда американская делегация приехала на встречу с высокопоставленными советскими
представителями,они подумали что стоит компания водителей.
А это были наши важные чины в этих самых кожаных куртках,во лохонулись. :D:D:D

05.08.2012 08:36:12Лапоть109.167.112.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Дружина знайомого придбала три пари взуття у центрі Риму за ціною однієї, від китайського виробника, -в українському "Інтртопі".
де логіка: ...і коштують недорого.
Вирішив купити будь-якою ціною.

05.08.2012 01:16:56UAUAUA93.74.100.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Як на мене, головне в цій розповіді: "свекруху до Італії не пустили"....Особисто в мене є віза на три роки, а от захотілося поїхати з сім'єю подорожувати до країн шенгену. Колеги з одної шенгенської країни (в якій моя сім'я якось вже була) зробили запрошення на піврічну мультивізу з усіма гарантіями які є...додавались всі довідки і виписки з банку, які свідчили, що моя зарплата явно вища за зарплату середньо-статистичного громадянина цієї країни....як результат: візу дали на 20 днів, двократну і терміном на два місяці....оце я думаю наскільки ж небезпечно для цієї країни дати моїй дружині візу на той термін про який просили мої закордонні колеги в запрошенні...

05.08.2012 00:43:00Hans82.171.95.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ШановнI, йдеться про примарнIсть життя ("суєта суєт", тощо!) :(:(

04.08.2012 22:06:12Нимидора46.149.81.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Налалка Макогон розказала анекдот 70-х років....Справді, він дуже бородатий.

06.08.2012 16:18:52Наталка91.210.156.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Бачте мій батько якраз у 70-х до Польщі й їздив, мабуть така історія трапилася не лише з ним. рада дізнатися

04.08.2012 21:36:53ооооо194.28.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бред сивой Наталки Макогон.

04.08.2012 19:11:31Тамара178.95.158.--
  • 21+
  • 0-
  • Відповісти

І в мене колись також були туфлі, як потім виявилось, з картону. Купила я їх на львівській барахолці за 80 рублів (майже вся моя тодішня зарплата). Були дуже гарні: з лакованої шкіри, трьох кольорів, на платформі, невелика шнурівка... Словом, безподобні! До першого дощу... До сих пір згадую, як плакала над ними. І картала себе: якби знала, що картонні, все одно б купила, тільки під дощ би не носила. Отак!

04.08.2012 18:58:56Чоботизбугая95.133.125.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"Мєх" українською буде хутро, а так бородатий анекдот ні про що.

04.08.2012 16:50:04Місько88.135.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

село і поляки