Ексклюзивы
среда, 09 января 2013 08:00

Жерар Депардье станет послом черногорской культуры в мире

Жерар Депардье станет послом черногорской культуры в мире
Фото:АР

Після переговорів з прем'єр-міністром Чорногорії Міло Джукановичем актор Жерар Депардьє повідомив, що він стане послом чорногорської культури в світі, повідомляють іноземні ЗМІ.

Кіноактор підкреслив, що невелика за площею Чорногорія, тим не менш, має велике значення для Європи, оскільки має в своєму розпорядженні величезний культурний потенціал, багату історію і красиву природу. Депардьє розповів, що розглядає можливість зйомок кінофільмів в цій державі.

На питання, чи має намір він отримати додатково до російського і чорногорський паспорт, Депардьє відповів, що він - громадянин Франції, який став володарем російського паспорта завдяки удачі.

"Якщо отримаю ще й чорногорський, французький все одно збережу", - пожартував він. Актор додав, що головний його інтерес до Чорногорії - це зйомка фільмів. Він сказав, що відчуває себе громадянином Європи, але хоче стати громадянином усього світу.

Нагадаємо, минулого місяця пан Депардьє оголосив про своє рішення переїхати до Бельгії, аби уникнути плану французького уряду ввести максимальні ставки оподаткування у 75%.

Сейчас вы читаете новость «Жерар Депардье станет послом черногорской культуры в мире». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

2

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 5
Голосование 25 сентября Джошуа - Усик. Кто победит?
  • 1) Джошуа
  • 2) Усик
  • 3) ничья
Просмотреть