Ексклюзивы
воскресенье, 04 марта 2012 20:00
Іван Пукіш
Іван Пукіш
Іван Пукіш

Небезпечні єноти

- Як ви можете? - запитує мене знайомий американець Ларрі з кумедним прізвищем МакДональд.

- Можемо що? - не розумію я.

- Так жорстоко поводитися із собаками!

Очевидно, скандальні новини про Україну через океан доходять із затримкою. Кілька днів тому Ларрі натрапив на статті про ситуацію з бездомними собаками в Україні. Та й на YouTube такого відео вистачає.

Після тривалого листування й пояснень, як усе є насправді, Ларрі заспокоюється. Аргумент, що скандальне відео зняте за межами України, діє. Як і те, що проблему роздули перед футбольним чемпіонатом.

Б'є по гальмах, бере рушницю

- А як ви можете відстрілювати єнотів? - цікавлюся у відповідь.

Єноти створюють американцям купу проблем. У пошуках їжі залазять до будинків через дверцята для кішок. Перевертають усе, що бачать, розкидають сміття з кошиків по всьому помешканню й навколо. А коли єнота загнати в глухий кут - це часто закінчується травмою для того, хто заганяє. Тварини іноді нападають навіть на дітей.

Тепер Ларрі не може второпати, що я від нього хочу. Для американців стріляти єнотів, як для нас - боротися з колорадським жуком.

Розповідаю йому про свій культурний шок кілька років тому. Ми тоді з іншим знайомим, Крісом, їхали до Спрінґфілда. Раптом він б'є по гальмах. Бере рушницю, яку завжди возить із собою. Опускає скло, не виходячи з машини цілиться й стріляє. Радісно скрикує - влучив! Далі дістає сміттєві пакети, пакує туди вбитого єнота. За законом - залишати труп на дорозі не можна. Пояснює:

Сейчас вы читаете новость «Небезпечні єноти». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

14

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода