понеділок, 10 травня 2010 13:35

Опозиція створила Комітет захисту України

Опозиція створила Комітет захисту України

Представники позапарламентських та парламентських політичних сил створили Комітету захисту України для координації дій у відстоюванні національних інтересів. Відповідний установчий акт вони підписали у понеділок у будинку Спілки письменників України в Києві.

Зокрема, під цим документом поставили свої підписи 7 керівників та представників парламентських партій - зокрема, Народного руху України, партії "Батьківщина", Європейської партії України, Української соціал-демократичної партії, Партії захисників Вітчизни, партії "Реформи і порядок", "Народної самооборони".

З позапарламентських партій ініціативу підтримали ВО "Свобода", Українська партія.

Керівники КУН та УНП мають намір у вівторок, 11 травня, поставити під вказаним документом свої підписи.

Крім того, створення Комітету захисту України підтримали і УРП "Собор", "Наша Україна" та "Українська платформа", але їхнє керівництво зазначило, що остаточне рішення з надання згоди у вигляді підпису буде прийнято днями після засідання активу цих політичних сил.

В той же час партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка підтримала ініціативу, але потім її лідер відмовився формально підтвердити відповідне рішення.

Гриценко мотивував це тим, що 10 травня на сайті лідера БЮТ Юлії Тимошенко знайшов інформацію, що саме вона є лідером об'єднаної опозиції, хоча офіційно її поки що такими повноваженнями ніхто не наділяв.

В установчому акті про створення Комітету захисту України, зокрема, зазначається, що "організаційною основою Комітету є його всеукраїнський характер, участь громадян, рівність представництва політичних партій та громадських організацій, координації їхніх дій як в центрі, так і на місцях".

Також підписанти одноголосно затвердили координатором організації відомого українського письменника Дмитра Павличка.

УНІАН

Зараз ви читаєте новину «Опозиція створила Комітет захисту України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути