Русскіє мають українські паспорти. Ця помилка убиває країну

Повірте, скоро знайдуться желающіє поновити фонд скульптурних одороблів Леніна

Поталанило, що хоч декомунізацію так-сяк встигли провести. Ну як сказати, принаймні фонд скульптурних одороблів Леніна уже складно буде поновити, хоча желающіє, повірте, скоро знайдуться. Здається, за пару років це буде єдине досягнення, що залишиться нам з буремного постмайданівського часу і то, комуняцькі залишки комунальники уперто підфарбовують.

А все чому? А тому, що громадянське правозахисне насильство у нас спеціально і давно демонізовано, як от зараз в Білорусі, тільки там ще прикольніше. Відсутня або слабо розвинута культура насильства як відповідального інструменту призводить до того, що п'яними в вагоні електрички битися смертним боєм ок, а культурно утопити в ополонці Неллі Штепу не ок. Хоча мало би бути навпаки.

До речі, циркулює системна і наївна помилка в оцінці результатів виборів. За Шарія і ОПЗЖ голосують не тому, що люди тупі і чогось не розуміють, а тому що це русскіє, безвідносно етнічного походження. Русскіє логічним чином голосують за крипторусскіє політичні проєкти, і приставка крипто тут тимчасова. Як цього досі можна не розуміти – для мене загадка. У цих людей не має бути паспортів громадянина, за балтійською схемою. Ця помилка й убиває країну.

Коли в суді цілком законним чином буде скасовано Акт проголошення Незалежності України – розбудіть мене, прошу панство, вийду на вулицю трохи позазирати в *бальники.

Оригінал

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Майкл Дракман Директор Міжнародного республіканського інституту в Україні
Дар'я Лазарєва Експертка відділу клімату та транспорту ГО "Екодія"
Юрій Ніколов Співзасновник видання "Наші гроші"
Брайан Вітмор Cтарший науковий співробітник Atlantic Council
Іван Сидор Священник, секретар-референт Київської єпархії ПЦУ