Вівторок, 26 серпня 2008 18:02

В Італії проведуть конкурс краси серед монахинь

В Італії проведуть конкурс краси серед монахинь

Отець Антоніо Рунджі з італійського міста Мондрагон збирається провести конкурс краси серед католицьких монахинь. У ньому візьмуть участь більш як тисяча черниць.

— Монахині перш за все жінки, — пояснює Рунджі. — Вони заслуговують уваги не лише до внутрішньої, але й до зовнішньої краси.

Захід запропонували влаштувати черниці. На думку Рунджі, їхню красу мають оцінити всі італійці.

Конкурс "Сестра Італії" проходитиме в Інтернеті. Отець Рунджі розмістить на власній інтернет-сторінці фотографії конкурсанток та інформацію про них. Монахині можуть надсилати фото з розпущеним волоссям і непокритою головою. Будь-хто зможе проголосувати за вподобану жінку.

— У конкурсі братимуть участь сестри від 18 до 40 років із різною зовнішністю, — розповідає священик. — Власних уподобань не маю, але мій особистий ідеал жіночої краси — акторка Софі Лорен.

Рунджі каже, що в майбутньому мріє провести такий захід на сцені, а не в Мережі. Переконаний: він приверне більше уваги, ніж звичайні конкурси краси.

— Не всі віряни в захваті від ідеї. Дехто називає задум розпусним, — говорить священик. — Я отримую листи від католиків, які не розуміють євангельської суті конкурсу. Завдяки цьому ми зможемо поширювати християнські ідеї Інтернетом і популяризувати християнство серед молоді.

Зараз ви читаєте новину «В Італії проведуть конкурс краси серед монахинь». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода