Влада німецького міста Кельн заборонила зарубіжним журналістам фотографувати та знімати на відео в районі, де повії зазвичай обслуговують клієнтів у автомобілях.
— Дівчата там мають статеві акти в машинах, і ходити поряд з камерою не дуже гарно, — пояснює Роберт Кільт, керівник міського департаменту з громадських зв"язків.
Напередодні чемпіонату світу з футболу, кілька матчів якого проходитимуть у Кельні, проститутки почали скаржитись на журналістів, яких у місті значно побільшало. Мовляв, працівники ЗМІ заважають повіям працювати і відлякують клієнтів.
— Тут репортери з усієї Європи, — розповідає 31-річна працівниця секс-індустрії Андреа. — Нас знімають на камери, як тварин у зоопарку. Щоразу, як поряд зупиняється машина, мені здається, що це знову якісь журналісти.
Міська влада прислухалася до скарг громадянок і заборонила зйомки. У журналістів, які порушуватимуть наказ вперше, вилучатимуть відзняту плівку. В разі повторного порушення передбачається серйозніше покарання. Але якщо кореспонденти домовляться з конкретним борделем про зйомки, ніхто їм цього не боронитиме.
У Німеччині, як і в Нідерландах, Швейцарії та Новій Зеландії, проституція є узаконеною професією. Повії повинні платити податки, причому вищі, ніж інші спеціалісти. Втім, на практиці вони це роблять украй рідко — клієнти зазвичай розплачуються готівкою, що ніде не фіксується.
У різних містах Німеччини для праці повій виділені окремі райони, до того ж інколи — лише у визначені години. У Мюнхені це можна робити тільки поза межами міста, а от у Берліні — повсюди.
Міські квартали, де працюють повії, називають "районами червоних ліхтарів". Існує кілька версій походження цієї назви. За однією з них, назва походить від залізничників. Вони постійно носили з собою ліхтарі, які світили червоним світлом, а коли заходили до повій, то залишали їх на ґанку.
Коментарі