Четвер, 11 вересня 2008 20:39

Рамчандра Катувал знайшов щастя в 25-му шлюбі

У непальському селищі Санкхувасави 49-річний Рамчандра Катувал на 25 раз пізнав щастя благополучного шлюбу. Попередні 24 були невдалими.

Уперше чоловік одружився в 26 років. За кілька місяців дружина втекла від нього з коханцем.

— Моя друга жінка також втекла, і третя також... 24-та теж пішла. Я вирішив ніколи більше не одружуватися, — каже Катувал.

З усіх наречених він пам"ятає дев"ятьох. Попри невдалий досвід, чоловік недовго жив одинаком. Він зустрів 26-річну Шараду на святі врожаю в своєму селищі. За кілька днів запропонував їй вийти за нього. Пара живе сім років. Катувал називає свій останній шлюб "щасливою подорожжю".

У Нігерії живе 84-річний Мохаммед Белло Абубакар, який має за дружин 86 жінок. Вони народили йому 170 дітей. Абубакар не радить нікому наслідувати його:

— Чоловік, одружений на десятьох жінках, не витримає та помре. Мою силу дав мені Аллах. Тому я можу контролювати 86.

Нещодавно представники вищого духовенства Нігерії поставили Абубакару ультиматум. За мусульманськими законами шаріату чоловік має лишити собі чотири дружини, або його покарають.

Зараз ви читаєте новину «Рамчандра Катувал знайшов щастя в 25-му шлюбі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода