Ексклюзиви
середа, 26 січня 2011 10:27

Ганна Машутіна передчувала ранню смерть

Під час вибуху в московському аеропорту "Домодєдово" загинула журналістка, поетеса і драматург з Одеси 29-річна Ганна Машутіна (справжнє прізвище Яблонська. — "ГПУ"). У неї залишилися чоловік і 3-річна донька.

— Аня была красивой и умной. Выиграла конкурс красоты среди журналисток в 2007 году. У нее были авторские амбиции, — згадує Галина Володимирська, подруга Яблонської і головний редактор журналу "Фаворит удачи".

Ганну називали представницею нової хвилі драматургів. Вона працювала переважно в Москві.

— У Росії років 30 тому була театральна актриса та режисер Маріанна Яблонська. Вона теж рано померла. Можна подумати, що на прізвищі Яблонська якесь прокляття, — каже Олександр Галяс, 58 років, заступник редактора одеської газети "Порто-франко".

— Мы должны были встретиться в прошлый вторник. Но Аня не прилетела, потому что у ее дочери был день рождения. Договорились на среду, 26 января. У нас планировалась первая репетиция ее новой пьесы "Четыре закона Ньютона" — о гранях любви, — говорить крізь сльози режисер московського сінема-центру "Тур де форс" Наталя Князєва, 56 років. Вони дружили з Ганною.

У понеділок удень вона сіла в літак в Одесі, який приземлився в Москві близько 16.00. У момент вибуху була в залі прибуття міжнародних рейсів "Домодєдово".

У кінці грудня 2010-го на своєму блозі Ганна писала: "Мне кажется, у меня осталось очень мало времени. В общем, давайте выпьем за то, чтобы уверить людей, что я "покаялся" перед смертью".

Народилася Ганна Яблонська в Одесі. Дипломант конкурсу сучасної драматургії "Вільний театр". Зайняла друге місце на міжнародному конкурсі "Премьера.txt" 2005 року, друге місце — на міжнародному конкурсі "Євразія" 2006-го. У Москву летіла на вручення премій журналу "Искусство кино". Автор п'єс "Бермудський квадрат", "Вихід до моря", "Дюймовочка і метелик", "Лист до зоопарку", "Шоу ковбоя без собаки".

Зараз ви читаєте новину «Ганна Машутіна передчувала ранню смерть». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.09.2012 13:50:33uhbif91.225.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

опасный симбиоз псевдоукраинца, жида и америкосовских денег! продажные твари!

29.08.2012 15:27:02Vlag85.223.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мне нравится украинская шишиванка и язык клас

27.08.2012 15:27:32Віра46.203.99.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

УКРАЇНСЬКА МОВА - ПОГАНА, УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА - НЕКРАСИВА, А ЇСТИ ХЛІБ З УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ СМАЧНО? І НІХТО НЕ ПОДАВИТЬСЯ.

27.08.2012 13:44:22юзер194.44.97.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Фото №7 - супер. МОСКАЛІ вам мало російських сайтів? Ідіть туди і сріться скільки забажаєте, а тут дайте нормальним людям полюбуватися УКРАЇНОЮ

27.08.2012 13:41:31Леонід194.44.97.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

27.08.2012 09:24:35Гопак92.101.46.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Красива жінка гарно й дивитись на справжню українку. Не має значення розмовляє вона українською чи російською.

27.08.2012 00:13:50Правда68.38.122.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Біситьсить кацапню українська вишиванка.... Бісить кацапню українська культура... Бісить кацапню українська мова... ЧОМУ? Може тому що українці не сприймають каЦапську фофуддю з її рУсскім Міром та поганим язЬІком?

26.08.2012 21:44:49Голос истины85.174.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

На второй фотке папаня и дитятя В ДЖИНСАХ! ДЖИНСЫ - НАРОДНАЯ ОДЕЖА АМЕРОВСКИХ КОВБОЕВ! Украинские националисты теперь что, америке продались? Как раньше - гитлеру продавались!

26.08.2012 14:39:39ржунемогу95.135.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Мне вот интересно почему они шаровары не одевают?

29.08.2012 15:29:10Vlag85.223.248.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

меньше интересуйся

26.08.2012 14:46:35Тим 109.228.22.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

В данном случае, ПО-РУССКИ следует писать "надевают".

26.08.2012 17:22:25ржинемоги31.41.69.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Так он ржунемогу тупорылый ,он своего языка толком не знает не знает !

26.08.2012 11:36:43ukrainka91.124.129.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

Перша фотка просто вражає,красою.Всі дуже гарні.По всій країні б такі дефілє).Дякую.

26.08.2012 13:18:30Киев176.36.133.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что-то всё пролистала, но даже намёка на красоту не нашла. Дети, впрочем как во всём мире - хороши!!! Фотка пожилой пары трогает. А так - ерундой занимаются!!

26.08.2012 21:55:11Слава Україні!151.18.93.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Малодці!Дуже гарні молоді люди,котрі бережуть культуру і традиції Великого Народу!

26.08.2012 14:42:36Тим109.228.22.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну, дык, кынешна-кынешна, кысывыротка-таа пыкраасившее будя!!!

26.08.2012 14:00:33ukrainka91.124.129.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

а навіщо гортати Sera,тепер Киев))176.33.173.,мені перша сподобалась найбільш і третя, бо це майбутнє країни,та й жінка,та ще й красуня),яка усміхається дитині завжди прекрасна.Фотку,на якій пара старшого віку також відмитила,навіть ті,які не попали в цей перелік,впевнена таких багато ще є...тому що передивившись відчула, що не все так поганенько в цій країні.Дякую Олені Власовій за цю статтю і фотографії.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути