Четвер, 26 лютого 2009 19:13

Дворічна дитина зростає з тигреням

  Тигреня дозволяє маленькій Галі Авні гратися із собою, брати на руки й тягати за хвоста
Тигреня дозволяє маленькій Галі Авні гратися із собою, брати на руки й тягати за хвоста

Тигреня як домашнього улюбленця завела собі головний ветеринар єрусалимського "Біблейського зоопарку" Нілі Авні Маген. Від маленького звіра відмовилася мати.

Тепер 8-тижневий Сильвестр живе і грається разом із дворічною донькою ветеринарки Галі Авні.

Тигреня не відходить від маленької Галі ні на крок. Дозволяє дитині брати себе на руки, пестити і навіть хапати за хвіст. Звір спить серед речей дівчинки на іграшковому диванчику, який їй купили батьки. Годує тигреня Нілі. Ветеринарка прораховує добову норму, температуру та консистенцію молочної суміші. Каже, що звір здоровий і грайливий.

— З донькою він не сумує за своїми родичами, — розповідає вона.

Жінка неодноразово приносила додому звірів. Родичі та друзі звикли до цього. Кілька років тому лікувала вдома кажанів.

Утім, звірів довго не тримає, а повертає назад до зоопарку. Каже, що тварини мають жити серед собі подібних. Тигреня також віддадуть назад, як тільки воно підросте і зможе харчуватися самостійно.

2005 року Нілі з колегами приймали пологи в слонихи, яка завагітніла завдяки штучному заплідненню. Ветеринарка пишається результатами своєї роботи. Каже, слоненя росте здоровим і привітним до людей.

Зараз ви читаєте новину «Дворічна дитина зростає з тигреням». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода