Вівторок, 07 вересня 2010 06:37

Японці зварили пиво без калорій

Компанія "Асахі" з Японії виготовила пиво без жодної калорії. Новинку назвали "Асахі дабл зеро", тобто нуль у квадраті, що означає відсутність спирту і калорій. Його можуть пити водії та діти. На вигляд і смак не відрізняється від звичайного.

— Пиво нагадує за смаком напій "Гуарана", — пише на японському інтернет-форумі Габріель. — Не міг повірити, коли спробував, що воно безалкогольне.

Пиво не містить дріжджів, його не доводять до бродіння. Замість пивоварів над ним працювали біохіміки. Вони проаналізували ароматичні властивості пива та екстракту солоду. Додали до нового напою баластні речовини, регулятори кислотності, амінокислоти, ароматизатори, вітамін С. Продають новинку в алюмінієвих банках по 350 мл і скляних пляшках ємністю 334 мл.

Безалкогольне пиво в Японії популярне. Податки на його продаж значно нижчі, виробникам не потрібно оформляти ліцензію. У німецькому безалкогольному пиві вміст спирту 0,5%. В Японії напій з 0,1% вважають алкогольним.

Зараз ви читаєте новину «Японці зварили пиво без калорій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода