Фотограф Джонні Міллер робить за допомогою дрона фото контрастних частин міст по всьому світу. Знімає розкішні райони, які межують із бідними кварталами.
"Найсильніші фото виходять, коли камера дивиться прямо донизу. Показує межу між багатими та бідними. Іноді це паркан, дорога чи заболочена місцевість. З одного боку - халабуди, з іншого - багаті маєтки. Люди бачать у таких фото самих себе і це їх бентежить", - розповів Джонні Mirror.
Переїхав до Африки із США шість років тому. Побачив нерівність і не зміг залишитись байдужим, розповідає.
Подібні фото - це результат важкої дослідницької роботи. Доводиться поєднувати офіційні дані, карти, повідомлення із новин і спілкування з людьми. Також під час роботи з дроном доводиться враховувати багато факторів - закони про повітряний прострі, особисту безпеку, заряд батареї, погоду, кут, пору доби.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відрізали голови і робили тату на згадку - показали портрети чоловіків з племені коньяк
"Коли тебе підтримує влада, це весело - як у Кенії. Тебе оточують десятки людей. Вони тішаться з дрона, який злітає в небо. Коли ж ти сам по собі, то це проблемно і навіть трохи лякає", - зізнається Джонні.
В селищі Убанг на півдні Нігерії, Африка, чоловіки і жінки говорять різними мовами. Вони вважають цю традицію "благословенням від Бога".
"Бог створив Адама і Єву, і вони були людьми Убанга", - каже вождь Олівер Ібанга.
Коментарі