Ексклюзиви
четвер, 07 липня 2016 08:26

В США протестують проти вбивства афроамериканця поліцією

В США протестують проти вбивства афроамериканця поліцією
ria.ru

Місцеві жителі протестують проти вбивства афроамериканця двома офіцерами поліції в місті Батон-Руж, штат Луїзіана, США.

Про це повідомляє "ВВС".

Місцевий житель, афроамериканець Елтон Стерлінг був затриманий поліцією вранці в четвер.

Власник магазину, біля якого стався інцидент, повідомив, що двоє офіцерів намагалися повалити підозрюваного на землю, а коли той спробував чинити опір, один з полісменів вистрелив в афроамериканця "4-6 разів".

Очевидці зняли на відео інцидент та оприлюднили його в ЗМІ. Запис викликав значний суспільний резонанс у штаті, місцеві жителі вимагають відставки начальника поліції Батон-Руж. Повідомляється, що за попередніми свідченнями очевидців, убитий не являв собою загрозу для людей та не мав при собі будь-якої зброї.

В результаті, близько 200 протестувальників вийшли на вулиці для мирного пікету.

Двоє офіцерів поліції відсторонені від несення служби на час розслідування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє загиблих та двоє поранених в результаті стрілянини в Орегоні

Зараз ви читаєте новину «В США протестують проти вбивства афроамериканця поліцією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути