Ексклюзиви
субота, 11 лютого 2023 07:11

В Англії несподівано здетонувала бомба часів Другої світової: момент потрапив на відео

В Англії несподівано здетонувала бомба часів Другої світової: момент потрапив на відео
Вибухова хвиля вибила кілька вікон в авто. Фото: t.me/Pravda_Gerashchenko

В англійському портовому місті Грейт-Ярмут у п'ятницю раптово вибухнула метрова авіаційна бомба вагою 250 кг.

Снаряд пролежав на узбережжі з часів Другої світової війни, повідомляє пресслужба поліції англійського графства Норфолка.

"Боєприпас здетонував під час підготовки до знешкодження вибухової частини. Ніхто не постраждав. Жодних повідомлень про поранення чи жертв не надходило", – повідомляє поліція.

Вибухова хвиля вибила кілька шибок в автомобілях, пошкодила частину поручнів на мосту, а також греблю протипаводкового захисту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терорист на авто влетів в автобусну зупинку: серед загиблих – дитина

За словами очевидців, вибух було чутно за 24 км від епіцентру.

"Бомбу кілька днів тому виявив приватний підрядник під час будівництва мосту над місцевою річкою Яр. Готувалися до контрольованої деактивації снаряду, попередньо збудувавши довкола захисний бар'єр із піску. У момент детонації це дозволило пом'якшити наслідки. Через кілька годин після інциденту поліцейські кордони було знято, й жителям Грейт-Ярмута дозволили повернутись у свої домівки", – сказано в повідомленні.

У Пакистані 30 січня стався теракт у мечеті. Повідомляли про 50 загиблих і 150 поранених. Будівля розташована у сильно укріпленому районі міста. За словами представника поліції Сікандара Хана, всередині перебувало щонайменше 260 осіб.

Зараз ви читаєте новину «В Англії несподівано здетонувала бомба часів Другої світової: момент потрапив на відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути