субота, 24 грудня 2022 10:13

Видалили одну з функцій ‒ Маск продовжує змінювати Twitter

Видалили одну з функцій ‒ Маск продовжує змінювати Twitter
Мільярдер Ілон Маск впроваджує чергові новації у політиці соцмережі Twitter. Фото: aa.com.tr

За ініціативою нового власника Twitter мільярдера Ілона Маска у соцмережі видалять одну з функцій.

Йдеться про можливість #ThereIsHelp, яка допомагала запобігати самогубствам, повідомляє Reuters.

Функція #ThereIsHelp за певних пошукових запитів виводила у верхню частину екрана контакти організацій підтримки та гарячі лінії щодо запобігання самогубствам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Google працює над новою технологією – ЗМІ

"Корпорація Twitter в останні кілька днів видалила функцію, яка просувала гарячі лінії із запобігання самогубствам та інші ресурси безпеки для користувачів, які шукають певний контент. Це розпорядження було зроблено новим власником Ілоном Маском", ‒ говорить джерело агентства.

Окрім того, соцмережа Twitter запустила лічильник переглядів твітів. Ілон Маск також нещодавно заявив, що голосувати за важливі зміни у політиці соцмережі зможуть лише власники платної підписки.

Засновник SpaceX і Tesla, американський мільярдер Ілон Маск підтвердив, що найближчим часом залишить посаду керівника соціальної мережі Twitter. Утім, це відбудеться тільки після того, як він знайде "того дурня", який погодиться взятися за цю роботу.

Відтепер у Twitter будуть блокувати акаунти, які розміщуватимуть інформацію про поточне місце перебування людей. Таке ж правило стосується й розміщення посилань на сайти, де є інформація про місце перебування людей в реальному часі. Про це власник соцмережі Ілон Маск написав у Twitter.

Зараз ви читаєте новину «Видалили одну з функцій ‒ Маск продовжує змінювати Twitter». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути