середа, 19 серпня 2020 12:45

Справедливе покарання та один рубль: чого вимагає родина загиблого в ДТП від Єфремова

Справедливе покарання та один рубль: чого вимагає родина загиблого в ДТП від Єфремова
Родина загиблого в ДТП Захарова вимагає справедливого покарання для винуватця події Єфремова та один рубль. Фото: Газета.ru

Родина загиблого в ДТП Сергія Захарова вимагає від винуватця події Михайла Єфремова сплатити хоча б "один символічний рубль". Потерпілі подали позов про компенсацію моральної шкоди.

"Компенсація шкоди - це лише юридичне формулювання. Хто може відшкодувати нам чоловіка, батька і брата? Хіба є гроші, які можуть воскресити Сергія?" - зазначено в позові.

Віталій Захаров, син загиблого від першого шлюбу, попросив компенсацію у 6,5 млн рублів. А його дружина Маргарита Захарова назвала Єфремова вбивцею та заявила, що актор заслуговує справедливого покарання. Пізніше другий син Валерій висловив бажання "максимального покарання, яке передбачено законом".

"Ми прості провінційні жителі Рязані, і можливо, на таких, як ми, тримається країна. А брудні криваві гроші Єфремова нам не потрібні і не будуть потрібні ніколи", - висловились родичі загиблого Захарова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Porsche виїхав на зустрічну і протаранив автівки

Аварія за участю автомобіля Єфремова сталася увечері 8 червня в районі Смоленської площі Москви. Його джип вилетів на зустрічну смугу і врізався у фургон "Лада", за кермом якого був кур'єр компанії "Делікатеска" Сергій Захаров. Від отриманих травм той помер у лікарні. Єфремову висунули звинувачення за пунктом "а" частини 4 статті 264 КК РФ (порушення Правил дорожнього руху, що призвело з необережності смерть людини). Покарання за нею становить від 5 до 12 років позбавлення волі. Зараз актор перебуває під домашнім арештом. За результатами медобстеження у Єфремова встановили сильний ступінь сп'яніння - близько 1,05 проміле.

Зараз ви читаєте новину «Справедливе покарання та один рубль: чого вимагає родина загиблого в ДТП від Єфремова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути