8 лютого Сенат США знову розгляне законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню.
Цього разу з пакета виключать згадки про міграційну реформу, повідомила пані посол України в США Оксана Маркарова.
Було очікувано, що перший законопроєкт провалиться. Тому Комітет з асигнування опублікував текст документа "на заміну", який передбачає винятково міжнародну допомогу Україні ($60,06 млрд) Ізраїлю й Тайваню.
"Сенат підтримав процедурне рішення за перегляд рішення щодо голосування (аналог нашого "повернення на голосування), яке потрібне для винесення на голосування питання щодо припинення дебатів і розгляд по суті "чистого" законопроєкту про міжнародну допомогу США без міграційної реформи, внесеного раніше сенатором Мюррей", - зазначила Маркарова.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сенат США оприлюднив законопроєкт з допомогою для України
Для ухвалення цього законопроєкту потрібно буде 60 голосів. На закритті вечірнього засідання 7 лютого лідер більшості в Сенаті США Чак Шуммер повідомив, що має намір винести на голосування питання щодо припинення дебатів щодо законопроєкт о 12 годині дня за Вашингтоном 8 лютого (19:00 за Києвом).
Посольство України у США просуває пакет підтримки.
"Цей тиждень точно поб'є всі рекорди за кількістю телефонних розмов із Конгресом. Завтра в 12:00 (19:00 за Києвом) продовжимо", - підсумувала вона.
7 лютого у Сенаті США не набралось достатньо голосів для підтримки двопартійної угоди про посилення кордону та допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню.
Лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл проголосував за блокування двопартійного законопроєкту про імміграцію в Сенаті, солідаризуючись із більшістю його фракції.
Коментарі