Проблема збройних сил Російської Федерації не лише в особовому складі.
Армія країни-агресорки має багато інших проблем, і людські ресурси – лише одна з них. Про це заявив директор Центрального розвідувального управління Вільям Бернс, пише CBS.
"Навіть якщо він (президент Росії Володимир Путін. – Gazeta.ua) зможе мобілізувати 300 тисяч солдатів, це не означає, що він зможе кинути людей як "гарматне м'ясо" на фронт. Багато з них не будуть добре навчені, багато – не матимуть такого спорядження, необхідної їм матеріально-технічної підтримки", – сказав Бернс.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін може почати розгортати ядерні сили – генерал Маломуж
За його словами, зараз "дуже важко сказати", чи блефує Путін у питанні ядерної зброї, але американська розвідка не бачить "будь-яких практичних доказів" того, що Путін думає про використання ядерної зброї.
"Що нам потрібно зробити, то це поставитися до цього дуже серйозно, стежити за ознаками реальних приготувань", – додав Берн.
Наголосив, що політики також мають "прямо повідомляти про серйозні наслідки, які спричинить будь-яке застосування ядерної зброї".
21 вересня Володимир Путін вчергове пригрозив Заходу застосуванням ядерної зброї. Стверджував, що його слова – "це не блеф".
17 вересня американський президент Джо Байден застеріг Путіна від ескалації війни в Україні. Байден заявив про серйозні наслідки для диктатора і його режиму у разі застосування Росією ядерної зброї.
У Путіна відреагували на попередження Байдена щодо ядерної зброї – порадили "читати доктрину".
У Білому домі вже розробили план дій у випадку, якщо Росія ризикне застосувати ядерну зброю в Україні, сказав державний секретар США Ентоні Блінкен.
Коментарі