Індійський фотограф Омар Реда відвідав місцеве плем'я коньяків - колишніх мисливців за головами .
Коньяки раніше займалися мародерством і були грозою сусідніх племен. Відрубування голови у ворога було традиційним ритуалом. Коньяки останніми із племен Нагаленду прийняли християнство. Таким чином було покінчено із моторошними традиціями, розповідає Daily Mail.
Раніше це плем'я вірило, що у голові зберігається частина людської сили. Якщо її забрати у ворога, то можна примножити свою. Тепер найстарішим представникам племені 70 років і більше. Їхні обличчя й тіла вкривають традиційні бойові татуювання. Але зараз вони стали гостинні та привітні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали унікальні кадри життя "морських циган"
"Незважаючи на репутацію жорстоких воїнів, останнє покоління коньяків дуже дружнє та гостинне", - розповідає Реда.
Вони також мали репутацію гарних зброярів - виготовляли порох, мачете. Робили дерев'яні статуї. Християнство прийняли в 1940-х роках. Про останній випадок відрубування голови у ворога повідомлялося у 1969-му.
Британський фотограф 39-річний Том Пірс, опублікував серію фото, яка ілюструє життя людей унікальної африканської народності, відомої як бушмени.
Етнічна спільнота хой сан, або сан - жителі Північно-капської провінції Південно-Африканської Респлубліки. Вони є представниками однієї з найстаріших культур у світі. Вони походять від місцевих племен мисливців-збирачів. Люди мало знають про те, як живуть сан в наші дні. Пірс каже, що прагнув зламати стереотипи, ніби ці люди досі носять шкури тварин.
Коментарі