Кочове плем'я бахау, яке мешкає біля індонезійських островів, називають "морськими циганами". Вони народжуються на воді, живуть там весь час. Говорять, коли сходять на берегу, відчувають "земляну хворобу".
Унікальні знімки та розповід швейцарського фотографа Клаудіо Зібера опублікували The Sun.
Бахау охоплює кілька індонезійських етнічних груп Південно-Східної Азії. Своє походження веде від народів Філіппін.
"Для деяких з нас приїхати до моря - це ідеальна відпустка. Але для бахау, що живуть на воді, це просто повсякденне життя ", - розповідає Зібер.
Бахау живуть на плавучих будинках-човнах, які називаються епа-епа. Вони беруть з собою тільки необхідні речі, такі як для риболовлі і кулінарний комплект та один комплект одягу для кожного члена сім'ї.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіки у сукнях та жінки з палицями: в Індії розпочалося заборонене свято
Багато з них втекли з Малайзії під час конфлікту між урядом і мусульманськими повстанцями. Через їхній статус біженців бахау не можуть оселитися на березі, тому що у них як і раніше немає громадянства. Їхні діти не можуть навчатися в школах на материку. Замість цього вони вчаться пірнати, полювати і випрошувати гроші у туристів, які їх відвідують.
Зібер каже, що плем'я практично не зазнало впливу глобалізації. На запитання, чи хотіли б вони щось змінити в своєму житті, бахау відповідають, що скоріше ні.
Британський фотограф 39-річний Том Пірс, опублікував серію фото, яка ілюструє життя людей унікальної африканської народності, відомої як бушмени. Етнічна спільнота хой сан, або сан - жителі Північно-капської провінції Південноафриканської респлубліки. Вони є представниками однієї з найстаріших культур у світі. Вони походять від місцевих племен мисливців-збирачів. Люди мало знають про те, як живуть сан у наші дні. Пірс каже, що намагався зламати стереотипи, нібито ці люди досі носять шкури тварин
Коментарі