Четвер, 19 березня 2020 08:56

Перші туристи опустяться в Маріанську западину

Перші туристи опустяться в Маріанську западину
Троє туристів опустяться на дно Маріанської западини в Тихому океані у складі експедиції Eyos Expeditions. Фото: Рів Джолліфф

Занурення на дно Маріанської западини в Тихому океані на глибину 10928 м організовує в червні міжнародна компанія Eyos Expeditions.

На борт візьмуть трьох туристів. За участь у захоплюючій подорожі необхідно буде викласти від $100 до 200 тис., повідомляє CNN.

Експедиція займе 8 днів. Підготовку до занурення проведуть на судні супроводу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побачили, хто живе на дні Маріанської западини

Занурення відбудеться на підводному човні, виготовленому з титанового сплаву товщиною 90 мм. На це потрібно близько 4-х годин, приблизно стільки ж часу він буде перебувати на дні океану. За цей час дослідники здійснять фото і відео зйомки, а туристи зможуть поспостерігати за роботою вчених і за життям на дні Маріанського жолоба.

За словами організаторів "туру", брати участь в експедиції побажало безліч людей. Їхні імена не розголошують.

23 січня 1960-го швейцарець Жак Пікар і американець Дональд Волш на батискафі "Трієст" опустились на дно Маріанської западини. Вони досягнули рекордної глибин - 11 022 м. Занурення тривало близько 5 год., підйом — близько трьох. Час перебування на дні становив 12 хв. Під час експедиції спростували одну з гіпотез — про неперемішування шарів води на великих глибинах.

Зараз ви читаєте новину «Перші туристи опустяться в Маріанську западину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода