Кількість людей, які перебувають на межі голоду, у світі збільшилася на 3 млн протягом року через конфлікти, зміни клімату та пандемію Covid-19. Про це заявила ООН.
Продовольча агенція ООН повідомила, що кількість людей, які перебувають на межі голоду у 43 країнах, зросла до 45 млн. Про це повідомляє Al Jazeera.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під тюрмою, де сидить Саакашвілі, розбили намети і голодують
Стрибок з 42 млн до 45 млн осіб за рік багато в чому стався через додавання ще трьох мільйонів людей в Афганістані.
ООН повідомляє, що вартість запобігання голоду у світі становить близько $7 млрд, порівняно з $6,6 млрд на початку року.
Сім'ї, які стикаються з гострою проблемою відсутності їжі, змушені робити жахливий вибір, рано видавати дітей заміж, забирати їх зі школи або годувати сараною, диким листям чи кактусами.
Численні посухи в Афганістані у поєднанні з економічним спадом довели сім'ї до крайнощів, тоді як близько 12,4 млн людей у Сирії не знають, де дістати їжі – це більше, ніж будь-коли протягом десятирічного конфлікту у цій країні.
Зростання можливого голоду також спостерігається в Ефіопії, Гаїті, Сомалі, Анголі, Кенії та Бурунді.
Біля Перемишлян на Львівщині 8 листопада розкопали бочки, наповнені зерном. Історики вважають, що зерно сховали під час голоду 1947-го. Бочки виявили чорні археологи.
Коментарі