субота, 26 лютого 2022 13:19

"Наші друзі назавжди" - у Варшаві люди ідуть здавати кров для українців

"Наші друзі назавжди" - у Варшаві люди ідуть здавати кров для українців
У Варшаві люди здають кров для українців. ФОТО: скріншот із відео

Сотні людей прийшли до варшавського футбольного стадіону у Польщі, щоб здати кров для українців.

Біля арени вишикувалася стоїть постійна черга із охочих таким чином допомогти Україні. І людей постійно більшає.

"Дякуємо. Ви наші друзі назавжди!", - коментують українці відео у телеграм-каналах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Путін лютує" - назвали суму, яку щодня втрачає Кремль у війні проти України

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гостомелі диверсанти вдерлися до частини Нацгвардії: переодяглися у форму гвардійців

На стадіоні Війська Польського ім. маршала Юзефа Пілсудського – грає свої матчі футбольний клуб "Легія".

Українські військові знищили колону російської техніки під Херсоном. На відео видно спалені вантажівки. Люди, які зараз там проїжджають - сумніваються, що комусь із окупантів вдалося вижити після такої потужної атаки Збройних сил України.

Зараз ви читаєте новину «"Наші друзі назавжди" - у Варшаві люди ідуть здавати кров для українців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути