Ексклюзиви
Вівторок, 22 вересня 2020 08:29

На популярному курорті почався голод через Covid-19

На популярному курорті почався голод через Covid-19
Віцегубернатор Пхукета попросив у Міністерства праці Таїланду допомогти як мінімум тисячі осіб, які залишилися без роботи. Фото: pexels.com

Через пандемію Covid-19 на одному з найвідоміших таїландських курортів почалися проблеми з продовольством. Туристів, які виступали головним джерелом доходів місцевих жителів, планують впускати лише в жовтні. Муніципальний же бюджет уряду, призначений для забезпечення продовольством, виснажений.

Через закриті кордони жителі західного узбережжя острова Пхукет почали голодувати, повідомляє The Thaiger.

Віцегубернатор Пхукета попросив у Міністерства праці Таїланду допомогти як мінімум тисячі осіб, які залишилися без роботи, оскільки значна частина населення острова працювала в сфері туризму. Спочатку їм допомагала держава, за рахунок якої людям двічі роздавали безкоштовні продуктів харчування. Зараз їжу роздають приватні благодійні організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Єгипті знайшли саркофаги віком 2,5 тис. років

Для Таїланду закриті кордони означають катастрофу. Без роботи залишилися цілі галузі. У соціальних мережах збирають кошти на їжу для слонів. Без заробітку господарям нема чим їх годувати. Тварин, за підрахунками, до п'яти тисяч.

Зараз ви читаєте новину «На популярному курорті почався голод через Covid-19». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі