Збільшення кількості викидів в атмосферу вуглекислого газу знижує інтелектуальні здібності.
Масштаби спалюваного людством вуглецю неухильно ведуть до катастрофічних показників рівня діоксиду вуглецю в атмосфері. Уже наприкінці століття концентрація вуглекислого газу буде втричі вищою за сьогоднішню.
Підвищена концентрація вуглекислого газу прямо впливає не тільки на природу, але й на людську здатність мислити. Навички планувати і приймати рішення у майбутніх поколінь знизяться на 50% і 20% відповідно, пише GeoHealth.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мексиканські наркокартелі допомагають населенню масками та їжею. Президенту це не сподобалося
Через вплив такої кількості СО2 на організм людини до мозку надходитиме все менше кисню, що неминуче призведе до посилення загальної сонливості, тривожності і послабить когнітивні функції мозку.
І хоча сплеск коронавірусу привів до зниження рівня забруднення в період обмежувальних заходів, це ні на що не впливає. Необхідно системно й послідовно знижувати викиди, не керуючись побічними ефектами пандемії.
Учені всього світу продовжують досліджувати новий мутований Covid-19, аналізуючи особливості його виживання на різних поверхнях.
Нещодавно вони, посилаючись на дослідження Військово-медичного університету в Чунціні, оновили дані щодо того, скільки часу живе вірус на різних поверхнях і за яких граничних порогів температур.
Коментарі