Міжнародний комітет Червоний Хрест хоче відкрити офіс поблизу російсько-українського кордону, щоб поліпшити роботу на тимчасово окупованій росіянами території України.
У комітеті звернулися до Росії щодо відкриття офісу в російському Ростові-на-Дону, заявив голова МКЧХ Пітер Маурер.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти перевозять озброєння під прапором Червоного хреста
"Я хотів би отримати вашу підтримку у зміцненні логістичної структури в Росії, аби покращити нашу роботу на Донбасі та інших частинах України, підконтрольних російським збройним силам", – заявив він під час зустрічі з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим.
Також Маурер підтвердив, що запит на відкриття офісу в Ростові вже офіційно надіслали. На його думку, це допоможе вирішити гуманітарні проблеми на територіях, де ведуться бойові дії.
Червоний хрест згодився стати нейтральним посередником у питанні евакуації мирних мешканців із зон бойових дій в Україні. Про це домовились прем'єр-міністр Денис Шмигаль та керівник міжнародного комітету Червоного хреста Пітер Маєр.



















Коментарі