Парк слонів на Балі залишив більше десятка слонів голодувати, а працівники, що залишилися без зарплати через різке падіння продаж квитків, роз'їхалися. Такі наслідки пандемії, які привели до закриття парку для туристів.
Балійський слонячий табір - парк в стилі сафарі, розташований за півгодини їзди від міста Убуд. До пандемії він пропонував ряд заходів на природі, таких як катання на велосипеді по рисових полях по сусідству зі слонами і рафтинг. Про це пише Al Jazeera.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уперше за 80 років народилися слоненята-близнюки
У 2005 році парк приєдналася до програми збереження дикої природи, яку проводить міністерство лісового господарства країни. Програма доручає приватним зоопаркам і сафарі-паркам в Індонезії турботу про слонів, що перебувають під загрозою зникнення. Дослідження 2007 року Всесвітнього фонду дикої природи показало, що в дикій природі залишилося всього 2400 суматранских слонів, і тепер вважається, що їх кількість скоротилася вдвічі через браконьєрство з причин слонової кістки, конфлікту між людьми і слонами, і вирубки лісів.
Між 1980 і 2005 роками, тобто за півтора покоління життя слонів, ці тварини втратили 67% ареалу існування. У дикій природі вид потрапив в список таких, що є під загрозою зникнення, в 2012 році.
Слонів для парків і зоопарків постачають із центрів розведення, створених 30 років тому на Суматрі. Центри мають допомогти стабілізувати популяцію. В обмін на допомогу тваринам акредитованим компаніям дозволяли продавати послуги слонячого туризму, які були дуже прибутковими до пандемії. Парк брав $230 за півгодинну поїздку на слоні для двох.
На південному заході Китаю створили спеціальні пасовища для слонів. Це зробили після того, як стадо з 15 слонів пройшло близько 500 км по країні цього літа, через що доводилося евакуювати людей в них на шляху. Також тварини знищували урожай фермерів.
Коментарі