вівторок, 25 листопада 2025 10:32

Спецтема: Війна Росії проти України

Міністр сухопутних військ США проводить в ОАЕ переговори з росіянами - ЗМІ

Міністр сухопутних військ США проводить в ОАЕ переговори з росіянами - ЗМІ
В ОАЕ пройшли секретні переговори США з РФ. Фото: pixabay.com

Міністр сухопутних військ США Ден Дрісколл перебуває в Об'єднаних Арабських Еміратах для обговорення мирного процесу з російськими представниками.

Про це повідомляє телеканал CBS News із посиланням на двох неназваних американських чиновників і двох дипломатів. Газеті Financial Times двоє обізнаних співрозмовників також повідомили, що Дрісколл нібито зустрінеться із керівником Головного управління розвідки України Кирилом Будановим.

"Дрісколл зустрічався в столиці ОАЕ Абу-Дабі з російською делегацією ввечері у понеділок, 24 листопада. Зустріч тривала кілька годин. Він планує знову зустрітися з ними протягом дня 25 листопада, щоб обговорити мирний процес та швидко просунути мирні переговори", - повідомив співрозмовник CBS News.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Путіна зробили заяву щодо переговорів у Женеві

Наразі невідомо, хто, окрім міністра, входить до складу американської делегації. Незрозуміло також, хто саме представляє російську сторону.

Українську сторону представляє очільник ГУР Буданов, який входить до офіційної делегації для переговорів зі США.

Найчутливіші питання щодо територій і взаємодії НАТО, РФ і США залишаються на рівні президентів.

Сполучені Штати Америки продовжують обговорювати пропозиції щодо врегулювання ситуації в Україні. Новий раунд контактів завершився заявами про прогрес та очікування подальших кроків.

Президент США Дональд Трамп призначив у понеділок зустріч із держсекретарем Марко Рубіо. Напередодні він очолював переговори в Женеві, де обговорювали можливі зміни до проєкту мирної пропозиції щодо України. Ці консультації розглядалися як продовження дипломатичної роботи, яку американська сторона веде останніми тижнями.

У США чотири сенатори-демократи звинуватили адміністрацію президента Дональда Трампа у недостатньому дотриманні режиму санкцій щодо російського експортного терміналу "Арктик СПГ-2".

Сенатори Елізабет Воррен, Тім Кейн, Кріс Ван Голлен та Анджела Олсбрукс звернули увагу на те, що оператор проєкту, компанія "Новатек" (NVTK.MM), яка частково належить близьким соратникам російського диктатора Володимира Путіна, з серпня продала близько 14 партій скрапленого природного газу (СПГ).

Зараз ви читаєте новину «Міністр сухопутних військ США проводить в ОАЕ переговори з росіянами - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути