Ексклюзиви
Неділя, 13 червня 2021 12:47

G7 буде протидіяти Китаю

G7 буде протидіяти Китаю
Країни G7 виробили стратегію протидії Китаю Фото: dw.com

Створити глобальний проєкт з протидії Китаю домовилися лідери країн "Великої сімки" на саміті G7. Проєкт полягатиме в фінансовій підтримці інфраструктури в країнах, що розвиваються.

Про це повідомляє пресслужба американського президента Джо Байдена.

Як повідомляється, Байден провів зустрічі з лідерами G7, на яких обговорив суперництво з Китаєм. Також сторони обговорювали конкретні дії для допомоги в розвитку інфраструктури в країнах з низьким і середнім рівнем доходу.

У підсумку лідери G7 домовилися започаткувати нову ініціативу під назвою "Відновимо мир в його кращому вигляді" Build Back Better World (B3W).

"Президент Байден та партнери G7 домовились розпочати нову глобальну ініціативу B3W - це ціннісне, високостандартне та прозоре партнерство, яке очолюють великі демократичні країни. Це буде допомога в розмірі понад $40 трлн для розвитку інфраструктури країнам, що розвиваються, для вирішення проблем, які загострилося пандемією Covid-19 ", - йдеться в повідомленні преслужби Білого дому.

Завдяки програмі, учасники G7 та інші партнери-однодумці координують мобілізацію капіталу приватного сектору в чотирьох сферах: клімат, охорона здоров'я, цифрові технології та рівність, у тому числі гендерна - шляхом каталітичних інвестицій відповідних фінансових установ розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На саміті G7 Україна займає високе місце – глава Єврокомісії

Ініціатива B3W охопить країни від Латинської Америки і Карибського басейну до Африки та Індо-Тихоокеанського регіону.

Проєкт покликаний стати противагою китайському міжнародному проєкту "Один пояс, один шлях", в межах якого КНР допомагає іншим країнам у створенні транспортних та економічних коридорів.

"Велика сімка" - міжнародний клуб лідерів найбільших західних країн.

11 червня в англійському графстві Корнуолл стартував саміт "Великої сімки".

Участь беруть лідери США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Італії, Канади та Японії.

Зараз ви читаєте новину «G7 буде протидіяти Китаю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі