Ексклюзиви
Неділя, 24 травня 2020 04:44

Аргентина в дев'ятий раз в своїй історії об'явила дефолт

Аргентина в дев'ятий раз в своїй історії об'явила дефолт
В Аргентині дефолт. Фото: Reuters

Аргентина виявилася в стані технічного дефолту, після закінчення терміну виплати близько 500 млн доларів США у вигляді відсотків за трьома випусками державних облігацій.

Це дев'ятий дефолт в аргентинській історії, повідомляє DW.

Міністерство економіки 21 травня до 2 червня продовжило термін дії пропозиції про реструктуризацію зовнішнього боргу країни на суму 66 млрд доларів. Серед іншого, пропозиція включає списання близько двох третин виплат і трирічну відстрочку, в той час, як кредитори готові лише на однорічний мораторій.

Влада південноамериканської країни продовжує вести з кредиторами переговори про реструктуризацію, підкреслив міністр економіки Мартін Гусман. За його словами, "усі сторони за столом хочуть вирішити" ситуацію. Гусман пояснив пропозицію тим, що за часів пандемії Covid-19 республіка не може скеровувати на купонні виплати за держоблігаціями 20 відсотків доходів державного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опублікували рейтинг найкращих місць для подорожей 2020 року

Міжнародний валютний фонд раніше назвав "неприйнятним" боргове навантаження Аргентини. Загальний борг країни станом на кінець 2019 року складав близько 323 млрд доларів США.

Зараз ви читаєте новину «Аргентина в дев'ятий раз в своїй історії об'явила дефолт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі