
Радник президента США з питань пандемії коронавірусу Скотт Атлас вибачився за те, що дав інтерв'ю російській державній телекомпанії RT, відомій як Russia Today.
"Я недавно дав інтерв'ю RT. Я не знав, що вони зареєстровані як іноземні агенти. Шкодую, що так зробив і прошу вибачення за те, що дозволив мною скористатися. Особливо прошу вибачення у спільноти національної безпеки, яка докладає всіх зусиль, щоб нас захистити", - повідомив він 1 листопада у Twitter.
В інтерв'ю RT 31 жовтня Атлас захищав політику адміністрації Дональда Трампа щодо пандемії і різко критикував заходи щодо карантинних обмежень.
"США в істериці через це, але справа в тому, що керівництво сфери громадської охорони здоров'я кричуще провалилося. Вони буквально вбивають людей", - сказав радник, апелюючи до фактів самогубства і залежностей, особливо серед людей з низькооплачуваною працею, але конкретних фактів не вказав.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп назвав свій діагноз Covid-19 Божим благословенням
Говорив, що політика Білого дому щодо протидії коронавірусу "базована на науці" і призвела до зниження рівня смертності серед людей, заражених Covid-19.
Скотт Атлас - нейрорадіолог. Радником Білого дому став лише в серпні. Його досвід у боротьбі з пандемією критикують наукове співтовариство і представники громадської охорони здоров'я. Вказують, що Атлас не є експертом з інфекційних захворювань.
"У мене справжні проблеми з цим хлопцем. Він розумний, але говорить про речі, в яких, як я вважаю, у нього немає ніякого реального розуміння, знань чи досвіду", - сказав головний інфекціоніст Білого дому Ентоні Фаучі в інтерв'ю газеті Washington Post 31 жовтня.
Американські спецслужби заявили про кібератаки російських хакерів на лікарні у США. Напади спрямовано на отримання викупу, й вони схожі на масштабні атаки на британські госпіталі у травні 2017 року. Слідство уже отримало "вірогідну інформацію" про те, що хакери націлилися на систему охорони здоров'я США.
Коментарі