Ексклюзиви
Вівторок, 17 червня 2008 17:23

Скутери не проходять техогляду

Із 1 січня по 31 липня в Україні триває техогляд. Його проходять авто та мотоцикли, рік випуску яких закінчується на "0" або парне число.

Транспортні засоби Іллінецького району Вінниччини оглядають на базі місцевого підприємства "Люстдорф". Там є можливість перевірити вихлопи на кількість вуглекислого газу.

Здебільшого фіксують відсутність аптечки, вогнегасника та аварійного знака. Часто несправним є кермове управління.

— Трапляється, 30-річна "копійка" виглядає краще за новий автомобіль, — розповідає Володимир Вознюк, 31 рік, начальник Іллінецького райвідділення державтоінспекції. — А був випадок, приїхав чоловік "москвичем", сидіння зняті. Відкрили багажник, а там стільки болота, що трава почала рости.

Водії, які придбали машину за дорученням, мають обов"язково зареєструватися в місцевому відділенні ДАІ та отримати тимчасовий реєстраційний талон. Потім пройти техогляд за місцем проживання.

Власники транспортних засобів, якими не користувалися понад 5 років, можуть зняти їх з обліку. Процедура безплатна.

Скутери техогляду не підлягають. Згідно з постановою Вінницької облради їх обов"язково реєструють. Інспектор ДАІ має право вимагати такий документ від власника. Штраф у разі його відсутності 34–85 грн.

Зараз ви читаєте новину «Скутери не проходять техогляду ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода