"Хочемо через газету усовістити прийомну доньку нашого престарілого сусіда діда Миті. Йому за 70. Своїх дітей у нього ніколи не було, прийняв жінку з дитиною. Тоді Олі було 4 рочки. Виростив, викохав її, як свою рідну, вивчив. Поки була жива тьотя Неля, у сім"ї був лад і спокій. Оля часто навідувалася, приїжджала з Одеси, вона там замужем. А коли тьотя Неля померла — дід Митя почав випивати. Ми думали, Оля забере його до себе, як не як хоч і не рідний, але батько. Але вона ніби забула про його існування. Після смерті матері приїздила раз на рік — на проводи.
А останнім часом щось зачастила. То була раз приїхала, з тиждень побула. Потім знову. Ми думали, вона дідом займається. Хоч у хаті йому вибілить. А вона знаєте що зробила? Продала дідову хату разом із дідом. "Вєчно молодой і вєчно п"яний" дід Митя не встиг навіть оком моргнути, як став бомжом.
Поки що його ніхто не виганяє. Напевне, Оля так домовилася з покупцями. Але де гарантія, що нові господарі завтра не перепродають будинок? Куди тоді діватися старому чоловікові?"
Сусіди, Вінниця, вул. Лазо
— Якщо ситуація і справді така, як про неї написали в листі сусіди дідуся, то це порушення його громадянських прав, — прокоментувала нотаріус із Вінниці Аліна Миколайчук. — Аби повернути собі законне житло, він має звернутися до суду з позовом про розірвання договору купівлі-продажу. Якщо суд дійде висновку, що його права порушено, будинок повернуть чоловікові.
Коментарі