Четвер, 19 червня 2008 19:13

Посолене сіно не псується

Віктор Грабовський, 46 років, із села Комарів Вінницького району починає заготовляти сіно на зиму після 20 червня. Чоловік вважає, що так воно краще зберігатиметься.

— Колись дід казав, що сіно треба косити тільки через десять днів після зелених свят, — каже Грабовський. — Тоді якраз погода стає стабільна і це дає гарантію, що сіно краще висохне. Бо до Трійці сіно тричі має намочити дощ. Це вже провірено. Якось кілька років косив сіно у травні, то воно до лютого вже мало неприємний запах і худоба його не хтіла їсти.

Складає його на горище спеціальними брикетами.

— Із жінкою в"яжемо в"язанки, — продовжує. — Зручно витягувати зимою. Воно зберігається краще і не пріє.

Для в"язанок Грабовські закуповують 1 км тонкої мотузки. Після того як сіно зібрали, землю радять удобрити селітрою та підсипати насіння трави.

— Це щоб наступний урожай був гарним. За три тижні можна буде збирати другий покіс, — пояснює чоловік.— Більше чотирьох разів косити не треба, бо земля виснажиться і на наступний рік урожаю не дасть.

Щоб сіно добре зберігалося, Дмитро Гайдук із селища Теплик радить його солити.

— Колись мене цьому навчив мій дід, — розповідає чоловік. — Він говорив, що посолене сіно добре зберігається, не пріє і не курить, навіть якщо його скласти трохи вологим.

Точних пропорцій Дмитро не знає.

— На око беру, — пояснює Гайдук. — Приміром, заніс на сіновал 8–10 ряден сіна і притрусив зверху доброю пригорщнею солі — десь 200–300 грам. Потім знову несу, і знову присолюю. І так до самого верху.

За словами селянина, підсолене сіно худоба їсть краще.

— Я б худобі такого сіна не давав, — каже Віктор Грабовський. — Надмірна кількість солі спричиняє розвиток різних хвороб. Найчастіше вона відкладається в кістках тварин і тоді корови кульгають на ноги.

Зараз ви читаєте новину «Посолене сіно не псується». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода