Ексклюзиви
Четвер, 22 січня 2009 19:14

Ощадбанк щоп"ятниці реєструє вкладників

58-річна вінничанка Тамара Гриб торік у червні здала в Ощадбанк документи для отримання компенсації за знеціненим вкладом. Гроші не отримала досі.

— Тоді людям по тисячі давали, долар був чотири з половиною гривні. А зараз долар удвічі дорожчий. То по скільки тепер даватимуть і чи взагалі ми получимо свої копійки? — переймається жінка.

Начальник Вінницького обласного управління Ощадбанку 60-річний Леонід Крутенко каже, що таких, як Гриб, половина всіх вкладників. У реєстр на виплату компенсації внесено 605 306 вінничан. Виплати одержали 352 273 на суму 291,2 млн грн.

Згідно з постановою Кабміну, установи Ощадбанку з 23 січня прийматимуть документи на виплати щоп"ятниці.

— Це означає, що продовжується реєстрація, — говорить Крутенко. —  Тому ми запрошуємо всіх, хто з якихось причин ще не зареєструвався, зробити це.

Коли розпочнуться виплати, Крутенко не знає:

— Чекаємо на окрему постанову Кабміну, де все буде розписано: який порядок, який розмір виплат тощо. Поки що коштів ми не отримували. Виплатимо рівно стільки, скільки дадуть.

У бюджеті 2009 року на виплату компенсації передбачено 250 млн грн. Торік було майже 6 млрд.

Зараз ви читаєте новину «Ощадбанк щоп"ятниці реєструє вкладників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода