Ексклюзиви
Пʼятниця, 28 вересня 2007 07:08

Гайсинський цукор буде найчистішим в області

У Гайсині після чотирьох років простою запрацював цукровий завод. Він стане найпотужнішим в області. За добу перероблятиме до 5 тис. т буряку.

— Ми закупили німецьке обладнання з фільтрації цукрового сиропу, з мийки буряку, — розповідає директор заводу 62-річний В"ячеслав Сімак. — Очистка бурякового соку буде в 10 разiв вищою, нiж на вiтчизняному обладнаннi, вiдповiдно й цукор буде бiлiшим. Але це не вплине на його ціну.

Завод у Гайсині викупила фiрма "Зоря Подiлля". За нове обладнання заплатили 100 млн грн. На ньому мають переробляти буряки з Гайсинського й Теплицького районів. Працюватимуть 992 місцеві жителі. За місяць робітники отримуватимуть до 1 тис. грн.

— Наш район досить сильний у сільському господарстві, — каже заступник голови Гайсинської райдержадміністрації 53-річний Віктор Буновський. — Цукрового буряку цього року засіяли 8,5 тисячі гектара, а поряд у Теплицькому районі засіяли буряком 1,5 тисячі гектара.

Модернізований цукрозавод запустили 25 вересня. Він працюватиме 100 діб. За цей час має переробити 500 тис. т буряків.

Зараз ви читаєте новину «Гайсинський цукор буде найчистішим в області». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5423
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути