Ексклюзиви
Четвер, 12 березня 2020 00:10

Вовк загриз дев'ятьох овець

Дев'ятьох овець загриз вовк уночі 29 лютого на фермі в селі Лозоватка Маловисківського району на Кіровоградщині.

— Побачили це після третьої ночі, коли приїхали з дружиною поратися, — каже власник ферми Анатолій Михайлов, 52 роки. — Відкрив загін до ягнят. Дивлюся — одне лежить мертве, друге. В одного голова трималася на шкурі. Далі ще двоє і їхня мати. Позаду — баран з обдертою шерстю на боку. Видно, його звір не здужав. Убив і двоє кітних овець. У тварин вигризені печінки й зади.

На свіжому гної лишилися сліди вовка. Видно, був ­проходящий. В районі подібного не пригадаю. Хіба позаторік за 5 кілометрів від Лозоватки вбили звіра, ще двоє втекли. А років вісім тому я одного гнав "Нивою". Потім із сільськими мисливцями прочісували місцевість, але вовків не знайшли.

Сім'я Михайлових живе за кілометр від ферми.

— Тримаємо п'ятеро корів, 50 свиней. Було 13 дорослих овець і шестеро малих. На господарство щоночі навідуються три навчені собаки — лайка і двоє мисливських курцхаарів. Уранці забираємо їх додому. В останній день лютого у час ночі вдома почала вити лайка. Побоявся на ферму йти. Тоді ж їхали люди машиною біля господарства і бачили, що вівці бігали за загоном.

Поранених тварин фермер дорізав. М'ясом годує собак.

Зараз ви читаєте новину «Вовк загриз дев'ятьох овець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода