Середа, 02 липня 2008 07:13

Водії самі можуть оформляти ДТП

Водіям у разі виникнення незначних аварій не потрібно чекати на приїзд співробітників ДАІ. Інспектори нагадують, що вони самі можуть складати схему ДТП і швидше роз"їжджатися. Це допоможе уникнути заторів, особливо у великих містах.

— Пункт про це завжди існував у правилах дорожнього руху. Водії просто бояться ним користуватися, — каже "ГПУ" 38-річний Євген Кравець зі столичного управління ДАІ.

Скласти схему ДТП без інспекторів можна, якщо під час аварії ніхто не постраждав, не завдано збитків третім особам, автомобілі можуть безпечно продовжити рух і головне — водії дійшли згоди, хто з них винний.

— Щоб скласти схему, потрібно заміряти відстані між автомобілями та бордюрами або іншими базовими точками, — веде далі чоловік. — Якщо можна — сфотографувати та записати на мобільні свідків, це точно не буде лишнім. Водіям нічого боятися. Ми будемо й надалі роз"яснювати, як правильно все це зробити.

Під схемою аварії слід поставити підписи та приїхати до найближчого відділу ДАІ. Там після оформлення протоколів видадуть довідку для страхової компанії.

— Не секрет, у Києві щодня трапляється до 300 аварій. Якщо цим методом оформлення можна буде зменшити їх кількість до третини, то пробок у місті поменшає, — додає Кравець.

Зараз ви читаєте новину «Водії самі можуть оформляти ДТП». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода