
У суботу киянин Олександр Равчев, 24 роки, йшов 1,5 км від потяга, який застряв неподалік столиці. Він викладає психологію в університеті ім. Драгоманова. Повертався додому поїздом №146 Сімферополь — Київ, який мав прибути о 14.00.
— За півгодини до прибуття, коли вже майже всі стояли із сумками на виході, потяг зупинився неподалік станції "Максима Кривоноса", — розповідає телефоном. — Це вже була промислова зона вокзалу, "відстійник" для вантажних вагонів та поламаних паровозів.
Пасажири не могли знайти провідника купейного вагона. Начальник потяга зачинився у вагоні-люкс і нікого не приймав. Про негоду дізнавалися через інтернет у телефонах та через родичів.
— Літня сусідка по купе боялася, що не встигне на літак у Німеччину. Працював лише один туалет на вагон. Гарячої води, їжі не було. Через 3 години довідалися від родичів, які штурмували довідкову Укрзалізниці, що поїзд стоятиме ще кілька годин.
Олександр Равчев із 10 іншими пасажирами вирішив іти 1,5 км до Столичного шосе.
— Вгрузали по пояс у снігу, несли над головою валізи, але дійшли. Один водій підкинув нас до метро. Грошей не взяв.
Від знайомих, які залишилися в потязі, Олександр дізнався, що о 20.00 залізничники відбуксирували вагони до Центрального вокзалу.
13 областей постраждали від циклону, що пройшовся Україною 22-24 березня. Снігопад був на Тернопільщині, Івано-Франківщині, Закарпатті, Хмельниччині, Рівненщині, Чернівеччині, Чернігівщині, Сумщині, Київщині, Вінниччині, Полтавщині, Волині, Житомирщині.
3,5 кілометра за 7 год. від метро Петрівка до Московського мосту проїхали автомобілі, які стояли у заторах у ніч на 23 березня.
101 населений пункт залишався знеструмленим через негоду станом на сьому ранку 26 березня. Найбільше — у Полтавській і Сумській областях.
56 годин ішов сніг у Києві. Він почався 22 березня близько 11.00, закінчився о сьомій вечора в неділю.
40 мільйонів тонн снігу випало за дві доби в столиці, каже міський голова Олександр Попов. Такої кількості опадів не було 100 років, розповідає.
1152 автомобілям надали допомогу рятувальники у регіонах протягом доби з 25 на 26 березня.
790 кілометрів становила загальна протяжність столичних заторів 22 березня, порахували в сервісі "Яндекс-пробки".
400 гривень просили таксисти з клієнтів за те, щоб довезти зі столичного Подолу на житломасив Троєщина. Зазвичай беруть 50.
250 гривень за оренду лопати правили двірники, пропонуючи їх водіям машин на вул. Тарасівській у Києві.
10 гривень просили за один батон 23-25 березня продавці в кіосках на центральному вокзалі столиці.
Коментарі
3Что ти говориш, Єто Свобода кричит, что воруют, єто у свободи одни олигархи собрались, свобода єто фашисти, они ведь говорят, что в Украине неофициальное рабство существует, народу ведь хорошо живеться, виходние на майские браво
Пока всяця мерзота буде володіти народними багатствами, Україна ніколи не буде мати коштів на людське життя... Тому, весь прибуток іде не в государственну казну, а кишені заокеанських рахунків бандитів, що обдирають народ України до нитки.