Ексклюзиви
Вівторок, 30 листопада 2010 06:30

Українська медсестра є коханкою Муммара Каддафі

У голови держави Лівія Муммара Каддафі, 68 років, любовний зв'язок з українською медсестрою 38-річною Галиною Колотницькою.

— Каддафі має чотири медсестри, але найбільше довіряє українській, звабливій блондинці Галині Колотницькій, — йдеться у донесенні Джейна Кретза, дипломата американського посольства в Лівії. Його публікували на американському сайті wikileaks. Він спеціалізується на публікації секретних даних. — Каддафі ніколи не подорожує без цієї жінки, бо лише вона знає його розпорядок. Він не селиться на останніх поверхах, не любить довгі перельоти над водою. Лівійський лідер довіряє лише обмеженому колу наближених до нього осіб, серед яких українська медсестра.

Кілька місяців тому через затримку з отриманням американської візи лівійський уряд відправив за Галиною Колотницькою приватний літак, щоб доставити її з Лівії до Португалії. Там вона мала зустрітися із Каддафі під час його відпочинку.

Муммар Каддафі відмовляється коментувати поширену Кретзом інформацію.

Зараз ви читаєте новину «Українська медсестра є коханкою Муммара Каддафі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода