— Пішли-пішли. У підсобці розберемося, крав ти чи ні...
У суботу о десятій ранку двоє охоронців затримали у торговельній залі столичного гіпермаркету "Ашан" на Петрівці темношкірого 32-річного Нгамулу Селемані.
Чоловіка ведуть двоє невисоких міцних охоронців, одягнених у спортивні костюми. Заводять до кімнати служби охорони гіпермаркету, розташованої біля кафе із випічкою. Нгамула одягнений у яскраві шорти та майку з написом "77". На голові має солом"яний бриль.
— У торговій залі він перевзувся у нові сандалі. Свої, старі, заховав до коробки. Хотів вийти в нових, не оплативши за товар. Окрім того, у відділі побутової електроніки вкрав навушники. Відклеїв від них штрих-код, відірвав також пристрій "антивор". Хотів поцупити їх. Нам сказав, що живе десь у Африці, — розповідає "ГПУ" на умовах анонімності охоронець.
Темношкірий чоловік стверджував, що вчиться в столичному вузі, але в якому саме, говорити відмовлявся. Через 45 хв. на нього склали акт. Нгамула оплатив готівкою товар, із яким його затримали — гроші мав при собі. Міліцію не викликали, чоловіка відпустили.
— Государство такое. Если сумма украденого меньше чем 900 гривен, уголовного дела заводить не будут, — розповів "ГПУ" один із керівників служби охорони гіпермаркету.
— Затримуємо багатьох. Є "м"ясники" — крадії, котрі спеціалізуються виключно на ковбасах і м"ясі. Є "кофейники" — ті, хто крадуть лише каву. Правда те, що жінки крадуть більше. Це не перший іноземець, якого ми затримуємо на спробі крадіжки, — додає інший охоронець. З його слів, Нгамулу затримали завдяки відеокамерам та охоронцям-"детективам", котрі надзирають за клієнтами в торговій залі.
Гіпермаркет "Ашан" працює в Києві з весни 2008-го. Зі слів охоронців, протягом року за крадіжки в торговій залі затримали 1900 людей.
Коментарі